reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

dominisia875 dziękuję bardzo za ciepłe przyjęcie :) mam nadzieję że ktoś mi pomorze w interpretacjach bo oczekiwanie mnie zabije :D po owulacji ten czas do testu ciążowego tak wolno płynie :)
 
reklama
dominisia875 dziękuję bardzo za ciepłe przyjęcie :) mam nadzieję że ktoś mi pomorze w interpretacjach bo oczekiwanie mnie zabije :D po owulacji ten czas do testu ciążowego tak wolno płynie :)



Wyobraź sobie, że nam wszystkim dolega ta sama przypadłość....megaaa, długgaaśne czekaanie na testowanie...szok!!! Dlatego tu jesteśmy, żebyśmy wszystkie się motywowały, odradzały, ochrzaniały...a czasem nawet wirtualne lania sprawialy:)
 
Witaj małkus :-D
Ja w sprawach tempki Ci nie pomogę bo sama jestem w tym noga...ale widzę,ze Ty ostro dzialalas przez ten miesiąc, wiec szanse sa spore :-D

Dziewczyny, a ci mówią Wasi lekarze w sprawie staranek?? Codziennie czy co 2-3 dni?? Bo ja słyszałam o tej drugiej opcji tylko,ale chętnie poznam Wasze opinie :-D
 
ni_kusia tak w tym miesiącu się nie obijaliśmy i przekonałam się, że staranie się o dzidziusia może wykończyć największego seksualnego cwaniaka:-D
A co do częstotliwości, ja się mojego lekarza nie pytałam...ale ja tam wole za często niż o jeden raz za mało
 
Ni_Kusia ja też słyszałam o tym, że najlepiej co dwa dni...ale na naszym przykladzie widać że nawet codzienne przytulanka nie są przeciwwskazaniem...ja z kolei zastosowałam trochę inne podejście niż zawsze po przytulankach a mianowicie...jak zawsze po serduchowaniach "szłam pod prysznic" tym razem nawet siku aż do samego rana...oczywiści chodzi tu o to, żeby jak najdłużej żołnierzyki zostały w nas...oczywiście to kwestia indywidualna każdej z nas, ale im szybciej po stosunku idziemy siku czy np.brac prysznic tym żołnierzyki szybciej "wypływają"
 
My tam staraliśmy się codziennie w tym cyklu... Co dwa dni nam nie wyszło :-p
Zobaczymy teraz...

Małkus witamy :tak: Fajnie, że jest nas coraz więcej :-D
Mi tez ten czas do testów się strasznie dłuży... Chciałam już dzisiaj testować, ale nie wiem po co bo przecież i tak nie miało szans nic wyjść....

|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Karola1989-21
27.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358
 
małkus Witamy serdecznie w naszym gronie!:-)

ni_kusia Wszystkiego najlepszego dla córci!:-) Pewnie tez dziś świętujecie? Ja mam nadzieje, ze dostane ten spozniony prezent urodzinowy, o ktorym tak bardzo marze;-) To co zostało nam praktycznie 3 dni... oby szybko zleciały:tak:

Ja zastosowałam taką samą metode co dominisia po przytulankach nie szłam ani pod prysznic i wytrzymywałam do rana żeby nie siusiać;-) No, ale codziennie nie daliśmy rady... tzn. ja pewnie bym dała, ale mąż teraz często przychodzi z pracy o 21, wiec był wykonczony, ale i tak dawał dzielnie rade:tak:
 
Witajcie wieczornie!

witaj Małkus. Ja troche wykresów juz porobiłam i uważam, ze dobrze Ci ovufriend wyznaczył owulkę. Wg mńie wszystko ok. Testy tez potwierdzają. A płodnym śluzem do końca sie nie przejmuj, bo podobno wychodzi różnie.

Monia nie szalej, jeszcze troche poćzekaj, chociaż do 10 dpo. :)))) trzymam kciuki za cierpliwość...&&&&&
 
reklama
Do góry