reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

witajcie staraczki!
witam moje "stare" znajome z kwietniówek;-)

zaglądam do was z "staraczek kwietniowych" chociaż w kwietniu się niestety nie udało.
Mam nadzieje że maj będzie owocny dla nas wszystkich:tak:

colormania- testy robią ci psikusa ale temperatura trochę też. Musisz się teraz uzbroić w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń. Chociaż ja bym pewnie powtarzała test,może jakiejś innej firmy?
 
reklama
hey dziewczyny...:) ja mam takie pytanie do was... dlaczego tem gdy mierze po 5 ma 36,7 a jak dzis potem drugim razem znierzylam po 9 to juz bylo 37...? trzy dni pod rzad utrzymuje sie 36,7 o 5.....
 
Tygryseczek, miarodajny do wykresu jest tylko poranny pomiar. Później temperatura ciała może wzrosnąć.


A ja po lekarzu. Dzidzi nie będzie :( Okres lada chwila powinien być, nawet nie dał nic na wywołanie...
Plus jest taki, że wszystko jest "cacy". Jajniki, macica bez zmian, endometrium 6,7mm.
Mimo, że ten cykl nie był planowany do starań, to gdy okres się spóźniał, miałam nadzieję, że będzie maluszek.
Teoretycznie starania zaplanowane na wrzesień... Ehh... jakoś mi tak niefajnie :(
Mogę tu z Wami zostać?

Tak teraz zaczęłam czytać o endo i wychodzi, że jest zbyt cieniutkie :/ Dobrze myślę? Jakie powinno być na tym etapie cyklu (35dc)?
 
Ostatnia edycja:
Babygg, rzeczywiście trochę cienkie. Ale to nie jest cykl ciążowy, więc nie ma się czym martwić. Ono rośnie pod wpływem hormonów. A jak Ci się cykl pomerdał to pewnie z powodu hormonów, więc wszystko się zgadza.
 
Babygg przykro mi, ale na pewno we wrześniu (tak jak planujecie) się już uda.
Masz przynajmniej czas by się przygotować do tych dziewięciu miesięcy :tak:

Czy możesz z nami zostać... a co to u diabła za pytanie. Nawet nie powinnaś pytać. Oczywiście, że tak :tak:

Tygryseczek ciężko mi się odnieść do Twojej temp. Może po prostu masz wysoką temp. normalnie.
Ja np mam przeważnie 36.45 w drugiej fazie cyklu, a niektóre kobiety mają prawie 37 i jest to u nich normalne. Jeśli chodzi o to, że temp rośnie od 5 do 9 to normalne. Budzisz się, wstajesz, zaczynasz coś robić i organizm zaczyna wydzielać energię... dlatego mierzymy temp. spoczynkową.
Hehe... ale wypracowanie mi wyszło :sorry2: Tygryseczek... chociaż wiesz wysoka temp utrzymująca się po terminie @ oznaczać może ciążę i tego Ci Kochana życzę, by ta temperatura już nie spadła :tak:


|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Karola1989-21
27.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358
 
Katherinne, dzięki Kochana :-) Naczytałam się już, że przy niskim endo są małe szanse na zajście w ciążę i się lekko zeschizowałam :confused:

Moniqaa, przepraszam za głupie pytanie :zawstydzona/y: Obiecuję poprawę i proszę o rozgrzeszenie ;-)
 
Hej Dziewuszki:)

Ale dzisiaj okropna pogoda..wrr.....zimno jakby to miałby być początek wiosny dopiero ;/....

A ja jakiegoś doła załapałam...:/ czy któraś z Was ma pomysł na dietę dla ciężarnej?? albo jakąś super stronkę gdzie mogłabym zasięgnąć rady??

Dziewczyny ja nie zmieniając diety ani niczego innego przytyłam 3 kg!!! niby wydaje się to nie dużo ale ja naprawdę mam problem z wagą i nie wiem co robić ;/ chce mi się płakać przez to...może któras z Was ma podobny problem i całkiem nieźle sobie z tym radzi??


A wogóle to jakoś wszystko mnie wkurza...mąż oznajmił, że będziemy musieli zmienić auto...na które oczywiście nas nie stać...bo nie chcę brać kredytu na nie...;/...mysleliśmy o takim do max 22 tys., ale w miarę zadbane i młodsze no i żeby się pomieścić...czy ktoreś z Was jeździ Oplem Zafirą B??? teraz też mamy wiekową corsę b...za 2 lata będzie pełnoletnia ;/ ale niestety zaczyna padać... ;/ może macie jakieś doświadczenia z zakupem auta??


A tak czuję się dobrze...w nocy tylko dość mocno czułam macicę...takie napieranie...ciągnięcie...nawet było to dość bolesne...

Błagam Dziewczyny Ratujcie mnie przed tymi kilogramami!!!
 
reklama
Jeśli chodzi o auto to mój ojciec ma Forda Galaxy i też jest zadowolony. Tyle, że to jak dla mnie już autobus, a nie samochód :-D Dominisia moje autko też już leciwe i małe, ale co tam bardzo je lubię i jak pojawi się dzidziuś to mąż zacznie chodzić pieszo, chyba że odważy się usiąść na "ławeczce" z tyłu :-p


Kurczę Kobietki jak ja bym chciała już zatestować.... wiem, że to bez sensu ale...
 
Do góry