reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Moniqaa ja czekam do wtorku a dzis ide na noc do pracy im po kolei 2 nocki wiec nie bede miala czasu myslec o ciazy testach itd itd..... ale bardzo bym chciala...;)
 
reklama
Jeśli chodzi o auto to mój ojciec ma Forda Galaxy i też jest zadowolony. Tyle, że to jak dla mnie już autobus, a nie samochód :-D Dominisia moje autko też już leciwe i małe, ale co tam bardzo je lubię i jak pojawi się dzidziuś to mąż zacznie chodzić pieszo, chyba że odważy się usiąść na "ławeczce" z tyłu :-p







Kurczę Kobietki jak ja bym chciała już zatestować.... wiem, że to bez sensu ale...

Zatestuj:) ja bym zatestowała a co!!! zresztą i tak testowałam wcześnie, pierwszy test wyszedł negatywny no ale potem już tylko uśmiech:) Moniqa...ile ekscytacji przy tych testach jest!!!


Nad Fordem też się zastanawialiśmy:)

A co do naszej corsiczki, to za chwilkę jak Flinstonowie będziemy popylać:) hehe....niby Mążu coś tam go ratuje ale na ile to zda egzamin?? Chcemy do końca roku coś znaleźć:)


Ni_Kusia Dużo uśmiechu i radości no i zdrówka dla Twojej Pociechy:) 100 lat SŁONECZKO!!:)



Tygryseczek, Ni_kusia
Trzymam &&&& za Wasze Teściki:) ściskam mocno:*
 
dominisia My mielismy zafire b, byla naprawde super, duza, pojemna super sie jezdzilo, bylismy z niej bardzo zadowoleni:tak: A powiedz mi w ktorym dc wyszedl Ci pierwszy pozytywny test?
 
dominisia My mielismy zafire b, byla naprawde super, duza, pojemna super sie jezdzilo, bylismy z niej bardzo zadowoleni:tak: A powiedz mi w ktorym dc wyszedl Ci pierwszy pozytywny test?


Mi wyszedl w 26 dc na 30-sto dniowy wogóle czyli bardzo szybko:)...na wcześniejszych stronaj jest zdjęcie jak 2 kreska wyglądała bo nie bylam pewna czy to nie ta ewaporacyjna:) i testy powtarzałam do 30 dc tak jak miała być @
 
To może te po 26 dniach wychodzą jak zafasolkowanie następuje zaraz na początku cyklu..a te z 2giej polowy wychodzą po terminie...@ aa tak to sobie jakoś wymyśliłam :-D
 
Właśnie się zastanawiamy nad nią, no bo jest pojemna i w dobrych pieniążkach można ją kupić..a jeśli chodzi o eksploatację?? Droga w utrzymaniu?? i jak z awaryjnością??

wiadomo im większe auto tym więcej probloemów. Na trasie mało pali gorzej po mieście, opony są drogie, nam się póki co odpukać nie zepsuła ani razu
 
Witam wszystkie forumowiczki!
Jestem tu świeżakiem więc witam wszystkich gorąco.:-)
Na początek się przedstawię..staram się o dziudziusia od zeszłego miesiąca (po jednym poronieniu w grudniu).
Pomóżcie mi dziewczyny zinterpretować mój wykres (link w sygnaturze) wg was w którym dniu była owulacja bo objawy śluzu temperatury i testów są jakby nie jednoznaczne :) nie wiem od którego dnia odliczać do zrobienia testu ;)
 
reklama
Witaj Małkus:) zapraszamy do Nas:) !!!
Ja w tych wykresach jestem totalna noga ale Kochane Dziewczynki są specjalistkami:)


To może te po 26 dniach wychodzą jak zafasolkowanie następuje zaraz na początku cyklu..a te z 2giej polowy wychodzą po terminie...@ aa tak to sobie jakoś wymyśliłam :-D


I tego się trzymajmy:) ja niestety nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia tzn.w którym dniu cyklu ale kochaliśmy się codziennie od 5dc do 25 dc:) czy jakoś tak w każdym razie codziennie:) więc kiedy doszło to nie wiem....bo nie mierzylam tempki ani sluzu nie obserwowałam:) tak fachowo jak Wy, czasem coś tam zobaczyłam ale nie codziennie:)



wiadomo im większe auto tym więcej probloemów. Na trasie mało pali gorzej po mieście, opony są drogie, nam się póki co odpukać nie zepsuła ani razu



To super...nasza corsa też na mieście jak smok pali 10 l. ale silniczek jest malusi i moc też...więc wiadomo że tu jest usprawiedliwienie:) DZIĘKUJĘ KOCHANA:)
 
Do góry