reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

witam serdecznie - Magdusiek wszystkiego naj z okazji urodzinek :-)
u nas pojawiło się zębisko ( zębisko bo któreś z dych tylnych większych) płaczu co nie miara i spał dzisiaj Mikołajcio tylko 30 minut, moje piersi w stanie opłakanym całe pogryzione do krwi - czy myślicie że należy już skończyc z karmieniem? Może on mi tak daje znac że ma dosc? czy ze go dziąsła bolą - proszę o wybaczenie ze w tym wątku, ale chciałam się pożalić i mi tu wyszło :-p
Lindsay - a jakie to zajęcia umuzykalniające dla maluszków?
 
reklama
Hej !
Wszystkim MAŁYM i DUŻYM solenizantom
ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!
LINDSAY fajnie, że znowu się pojawiłaś !!! U nas też ciągła gonitwa, której pomału mam serdecznie dosyć !

Dziewczyny już wogóle nie wiem co się u Was dzieje. Nie nadążam z czytaniem ... :-( JA CHCĘ MIEĆ WIĘCEJ WOLNEGO CZASU !!!



 
Elvirko na mnie nie licz ze zdjeciami, bo ja jestem znow poczatkujaca bez dostępu hihihiAnna te zajecia muzyczne dla dzieci to jakis taki program , chyba niemiecki ktorego nazwy nie pamietam. Spiewamy o raczkach, nozkach, dotykami rozne kształty, rozwijamy i zwijamy, malujemy raczkami itp i to wszystko w rytm muzyki. Max 7 dzieci. Maciek szaleje z radosci. jestesmy w najmłodszej grupie czyli dzieci w wieku 12-18 mcy, ale w zeszlym roku byly maluszki 4 miesieczne.Magdusiek masz racje czasami nie ma kiedy wypocząć. Szczerze powiedziawszy to jak jestem cały dzien z Mackiem to jestem bardziej zmeczona niz jak ide do pracy. Oczy trzeba miec wszedzie. No i ja podła - STO LAT MAGDUSIEKa w ogole to nic mi nie dziala- ani pogrubianie ani emotki. och jak ja nie lubie tej nowej formuly wrrr
 
Dziewczyny, jeszcze raz dziękuję za życzenia :-)

POszłam dziś spacerem do rodziców, Kamil wracając z pracy nas odebrał, zabrałam z powrotem emmaljungę, uff, jednak co porządny wózek to porządny wózek, już się za nim stęskniłam ;-) Natalka chyba też...
Lindsay - fajne te zajęcia, chetnie bym na takie z Natalią pochodziła.
Anna - ja powoli staram sie odstawić Natalię, ale do d... mi wychodzi, wieczorem zjada dwa razy, gdyby wcze,śniej choidziła spać to jadłaby raz wieczorem. No i zjada jeszcze w nocy i rano. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze troszkę pokarmiła, ale niezbyt długo. Sama planuję odstawić w ciągu dwóch miesięcy, ale z Natalki jets zwolennik naturalnego mleka, więc będzie ciężko, już to czuję...
 
Spóżnione ale bardzo szczere życzonka dla KRYSTIANKA< LAURKI OLIVKI I NICOLKI.Z okazji ich PIERWSZYCH urodzin.Rośnijcie zdrowo !!!!:-)
 
Witam !!! Sorrki dawno mnie tu nie było ale niestety mam problemy z kompem.Chyba bedę musiała pomysleć o nowej pamięci ale teraz tyle wydatków zwiazanych z roczkiem.Wczoraj Julka obchodziła swoją ostatnią "miesięcznicę" i małż miał urodzinki.Obchodziliśmy je jednak tylko we czwórkę bo kasy brak na uroczystości.Julka zaczyna powoli sama chodzić, opanowała również wychodzenie na balkon(mamy dośc wysoki próg).Wszędzie jej pełno, trzeba mieć oczy dosłownie naokoło głowy.Ale chyba wszystkie to teraz przechodzimy.Czuję sie stale zmęczona, w dodatku w pracy niezły sajgon, czasem padam ze zmęczenia po powrocie.Postaram się częściej do was zaglądać, jak tylko Julka na to pozwoli i oczywiście komp nie wybuchnie:-)
 
Kasiu, wpadaj częściej, oby kłopoty z kasą się skończyły, a komputer nie wybuchał ;-)

Ale dziś cisza... niesamowiote, czyżby forum nam padało??
To ja się pożegnam, spadam do innych zajęć.
 
reklama
Dzień dobry,
u nas trzecia noc z rzędu słaba, nie wiem o co chodzi, czy jej za ciepło czy za zimno czy po prostu coś nie tak. Niewyspana jestem, ale nie jakoś strasznie ;-)
 
Do góry