reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Kri-kri nie spi... wczoraj stwierdzilismy, ze podpasujemy pod niego godziny (10 spanie, 15 spacer ze spaniem)... i bylo oki, a dzis juz jest inaczej... od 6 nawet nie ziewnal... lazi po chlupie i wiesza sie na zebami na wszelkich blatach... :dull:
juz pare razy sobie jezyk dziabnal tym sposobem...
 
reklama
Natalai wczoraj do 18:00 spała raptem pół godizny.
A w trakcie spaceru rozwaliła sobie wargę o piaskownice, krew itd, wyglądało poważnie, rodzice innych dzieci się przestraszyli, a Natalia zamilkła jak zobaczyła dźwig i dalej szła

Nie mam pomysłu jak nauczyć Natalię schodzenia z róznych rzeczy. Ona po prostu idzie, nie patrzy, że jest róznica wysokości i spada. A niestety atakuje tak schody, zejscie do ogródka itd, beton, wolalabym, żeby nie skręciła sobie karku..
 
Rany ale zmiany ledwie znalazłam październik :)
Idę zobaczyć czy jeszcze istnieje album :)
A w ogóle dzis siedzę w domku bo mama nie mogła dziś przyjechać i jest mi błoooogo
Moze (jak przywyknę) to uda mi sie poczytać co u Was :)
 
Cześć dziewczyny!
Dla mnie tragedia na maxa. bleeee. Jakoś majtkowo i w ogóle uczyć się od nowa???? nie chce mi się i nie mam kiedy.
Fajnie Syla, że jesteś.
Ledwie wróciłam do domu, widziałam tymianka 20 minut i już pojechał z tatuśkiem na rehabilitację. A ja jak jestem w robocie to z dnia na dzień coraz bardziej za nim tęsknię. Zaczynam mieć fobię szkolną, nie mam ochoty chodzić do pracy.
 
reklama
a mnie sie juz zaczyna podobac.... od rana zmiany nie do poznania... :-)
znalazlam kilka fajnych funkcji, podstawowe ustawienia sa takie jak na starych smieciach, a za pare dni ma byc dodana jakas ludzka skorka... :-)


i od dzis bede pisac na kolorowo...



....zartuje... ;-)
ale tu sie latwo tagi wprowadza, wiec kusi... ;-)
 
Do góry