reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
jeszcze nikt nie odkryl skad sie to bierze... ale to nie jest zarazliwe... po prostu sie pojawia i tyle...
a potem dzidzi zdrowe jakby nigdy nic... :)
 
Wiem, że już drugi, nie jestem na bieżąco, ale to zapamiętałam, bo Natala ma śliczne te właoski, zresztą niunia duralex też. Mi chodziło o to,ze tak krótko.
 
Anna będzie dobrze. Trzymamy kciuki.

Moje dziecię niemożliwe dziś strasznie. Przy kąpaniu wychlapała na podłoge pół wanienki. A słowa "nie wolno" chyba tylko bardziej ją mobilizowały do kraula ::) Później mimo że dosć dużo zjadła nie odpadła przy cycu jak zwykle tylko marudziła. W końcu gdy przysnęła to próbowałam zanieść ją do łóżeczka ale ona chyba ma jakiś radar bo jak tylko się tam zbliżyłam to był ryk. I tak w kółko kilka razy ::)
W końcu stwierdziłam że dam jej soczku z melisą i kiedy poszłam do kuchni to chwilke był płacz i potem odpadła. Później kilka razy się budziła z płaczem ale wystarczyło dać smoka i było ok.
Obstawiam zabki bo u góry i na dole ma opuchnięte dziąsła i w dodatku wydaje mi się że na dole już widać 2 kreseczki.
 
reklama
Witam!
A ja ciągle nadrabiam zaległości, tzn kiedy mogę (a mało mogę :mad:). Cały dzień zleciał na odkładanych od miesięcy robotach domowych (malowanie drzwi, przymocowywanie listew podłogowych itp) i nie było czasu jak zwykle na nałóg bb. Mam już objawy odstawienia ;) Przyjemne nie są
Tymek w związku ze śmierdzącymi robotami dostał eksmisję do teściów, nie narzekał. Jutro też ma wychodne. Może w końcu poczytam jak człowiek w spokoju?
Wczoraj Tymiński pożegnał swoją hipisowską fryzurę - tatuś zabrał go do fryzjera. Mam nadzieję, że uda mi się zamieścić efekt. Oczywiście panie piszczały, że do roku nie obcina się włosów. Krzysiek skwitował, że podobno w lustro też się nie patrzy ;D. Panie już nie komentowały...
Dobrej nocy
 

Załączniki

  • Resize of DSC02652.jpg
    Resize of DSC02652.jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 55
Do góry