reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
LUszka - super Natalka :)
Musze któregoś dnia się zmobilizowac i mojego zbója wrzucić ;)
Anna - obstawiam trzydniówkę, każde dziecko musi przejść, az drżę na myśl, że Natalkowiec też.
 
Magdusiek, Duralex Natka rumieni sie przez sen ;) Dziękujemy. Grzywka co prawda wyszła asymetryczna ale ponoć tak modnie ;D

Tymi No właśnie gdzieś ukrywała :) Tymek super przystojniak. A te oczy.... boskie po prostu :)
 
Gdzie się wszyscy podziali ?
Zaczynam sie zastanawiać czy nie działam odstraszająco ;) Jak mnie nie ma to życie towarzyskie kwitnie a jak siądę na dłużej to pustki.... Coś w tym jest...
 
dziendoberek... :)

wyprawilismy tate do pracy i lobuzujemy od rana... ::)

a juz sie cieszylam, ze mam wysoki stol... ale chyba nie az tak wysoki jak myslalam... ::)
do tego Prezes zjadl kolejny rachunek... tym razem za tatowe soczewki... przedwczoraj zezarl za pieluchy...
a wlasnie... otwieram sobie dzis pieluszki rossmanowe, a tam niespodzianka... nadruk: zwierzatka i fioletowa tecza... urocze... :)
 
Misiu, wiem, ze o tym juz bylo 3miliardy razy... ale te pieluszki z rossmanna to jakie? dzisiaj sie wybieram, wiec nie chcialabym kupic nie tych co trzeba... ile kosztuja? ile jest w paczce?
 
reklama
taniutko! nie ma bata. dzisiaj lece je zakupic! ostatnio kupilam w lidlu, takie ze wskaznkiem wilgoci. 30 za 50 sztuk. fajne sa, mieciutkie... tylko, ze wskaznik taki sobie ;) ale duzo lepsze od tych z panda, ktore tutaj dziewczyny swego czasu zachwalaly
 
Do góry