reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Cześc dziewczynki
Ja do was ostatnio rzadka zaglądam bo miałam przedświateczne porządki a itez cały dom na głowie
Ale zewszystkim juz sie uporałam
GRATULUJE WERONICE 5 MIESIĄCA
Moja Kasia wczoraj skończyła 6 miesiecy
Teraz tak wyglada moja 6 miesieczna księżniczka

Bylismy tez na ważeniu i Kasia waży 7600 i ma 66 cm długości
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla Kasieńki :-* :-* :-* :-* :-* :-* Spóźnione ale serdeczne życzenia z okazji skończenia pół roczku :)
h060.gif
h080.gif
h085.gif
h090.gif
 
Dziękuje i niesa spóżnione bo Ja wczoraj niezagladałam do Was bo wiadomo że porządki przed świetami a do tego jeszcze chrzciny i domek trza wypucowac
A jeszcze z agodzinke ide po wyniki morfologii mojej starszej córy.Az sie boje by niebyło niespodzianki niemiłej :-[
 
Dzięki dziewczyny za pocieszenie :) Jesteście kochane.
Niestety mi nie przeszło :( :( :(
Wiem z czego to wynika, z tego że jest teraz u nas moja mama. Ale obrywa mi sie za całokształt, m.in. za bb (ponoć za dużo tu siedzę) no i wszystko co teraz bym zrobiła/nie zrobiła jest nie takie jak być powinno, w tym moja praca. ::)
Uciekam bo jest mi gorzej :(
 
Patka - może to pomoże jak zaczniesz też się czepiać? Tzn o coś konkretrnego - jedną rzecz, ktorą lubi robić Twój Mąż. Rozumiem, że problemem jest to, że przyjechała Twoja Mama, ale przeciez Ona Ci pomaga bardzo, między innymi dzieki Niej Twój Mąż nie musi pewnych rzeczy robić, tak?
 
reklama
Do góry