reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

hej
tymek ma zaczerwienione gardło. i zaczął kaszleć
ustaliłyśmy z panią doktor ze na razie próbujemy bez antybiotyków, bo to moze być zwykła trzydniówka. czyli cebion, duuużo pić i czopek jak gorączka będzie powyżej 38...
teraz jaśko usypia małego, a ten miauczy i płacze... biedny :(
 
reklama
Witajcie,

Patka nie daj się!!! Oj szkoda że czasamoi obijają się złe nastroje na bliskich.

Kasiu, no to jakoś poszło.... :)

Efunia, dzieciaczki nieźle reagują na wit c, więc pewnie się tak skończy! :)

Wszystkiego najlepszego dla Kasi z okazji rocznicy. No i dla innych dzieciaczków rocznicowych również całuski

Iga miała dzisiaj szczepienie i jest niesforna. Waży 7600. Czyli moja waga coś oszukuje bo było parę dni temu 7800. Przez prawie 6 tyg. przytyła 400g. Już zwolniła z przybieraniem a wciąż nie podwoiła wagi urodzeniowej :laugh:

Próbowałam wysłać fotki ze spotkanka ale znowu mam problemy. Spróbuję jeszcze raz później.
 
Syla no to niezła waga.A tym , że nie podwoiła jeszcze wagi urodzeniowej to się nie przejmuj każde dziecko jest inne.To , że Weronika ją podwoiła mając 4miesiące nie znaczy , że wszystkie dzieci muszą tak samo.Jedne szybciej , inne wolniej.Jeśli jest zdrowa i nie marudzi to znaczy , że nie ma sie czym przejmować.Na wszystko przyjdzie czas. ;)
 
Dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy. Jesteście debeściaki :)
Nastrój mam lepszy (bo byłam na zakupach) ale jeszcze czeka mnie rozmowa z mężulkiem, choć czasem to jak grochem o ścianę... Pogadam, natłumaczę się, poustalamy pewne rzeczy, a potem od nowa Polska Ludowa...

Efuniu trzymam mocno kciuki za Tymka, na pewno obędzie sie bez antybiotyków

Teddy dzieki za zdjęcia

Syla mi lekarka powiedziała, że podwojenie wagi urodzeniowej powinno być tak około pół roczku (to apropo że mój synuś taki grubasek) więc nie martw się
 
Kasia74 ja Cie podziwiam, wracasz z pracy i myjesz okno - podziwiam :)

Syla Igunia prawie leb w leb z Anula moja wazy 7050 i tez zwolnila z przybieraniem, i tez nie podwoila jeszcze swojej wagi ur.
 
reklama
ale mi dobrze... byłam na masazu, genialnie, wracając wskoczyłam do sklepu, kupiłam sobie npowe karmi na dzisiejszy wieczór. Natalia się uieszyła jak mnie zobaczyła, pobawiłyśmy się i teraz szykuje się dla niej kąpiel - tzn woda leci do wanny.
 
Do góry