reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

no my juz po wizycie u tesciow
a Wiki prawie 4 godziny spala u nich na podworku nawet niechciala z nimi gadac a teraz tak sie rozgadala ze nienadaze sie do niej odzywac
 
reklama
Dziś tez byliśmy na długim spacerku. Słoneczko pięknie świeciło i poszłyśmy sobie nad wisłę. W drodze powrotnej Natalka włączyła syrene i chyba w Łomiankach było ją słychać ::) I tak aż do samego domu z małymi przerwami.
Za to jak wsiadłyśmy do windy to zaczęła wszystkim obecnym uśmiechy posyłać skubana ;D
 
No ja tez miałam dzis balety bo mąż miał dzis urodzinki i mielismy małe przyjatko
Teraz mąz w pracy dzieci juz spia a ja nadrabiam dzisiejsze zaległości
 
reklama
Magda na stronie głównej w dziale Związki rodzinne jest Album rodzinny i tam wchodzisz do działu Październikowe mamy :)
 
Do góry