reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Jolik sorki za brak zdjęcia z USG, ale mam mały problem z płytką. Dostaliśmy DVD, ale nasz czytnik w komputerze nie wiedział tej płyty, a ja w laptopie nie mam w ogóle DVD, mężuś wziął ją do pracy, skopiował i będziemy dalej walczyć ;) Jak tylko coś będzę miała zaraz wstawię!

A czuję się tak sobie, myślałam że te bóle, stawianie się macicy, parcie na pęcherz to normalne w ciąży i nie przejmowałam się, a tu jednak okazuje się że mam leżeć :(
 
Syla - mozliwe, ze ja tez bede musiała byc sama, bo Maz chyba nie bedzie mogl.... :( ale moze innym razem sie uda!

Ewcia - powodzenia, trzymam kciuki! :)

Ja juz jestem wymyta i gotowa do lozeczka, zmeczona jestem po pracy! Jak t odobrze, ze jutro juz ostatni dzien i weekend ;D

Miłej nocki!
 
Witam mamuski.Dziasiaj cały dzień latałam najpierw do gin potem po wypis i L4 do szpitala a na końcu wpadłam do sklepu dziecięcego pooglądac pościele do lóżeczka( jakoś mnie naszło).Nareszcie jestem w domu i jestem wykończona , tylko szybki prysznic i łóżeczko.Dzidzia tez się cgyba zmęczyła bo pokopała troszkę mamusię a teraz smacznie śpi.Życze wam miłej nocki i do jutra
 
Qrcze DOXA chyba tego nie doczytałam wcześniej. Oszczędzaj się i nie "biegaj" tak. WSZYSTKO BĘDZIE OK !!! :-)

Ja w pracy mam bardzo stresowy okres i też non stop coś mnie kłuje. Mam nadzieję, że to nic złego, ale ....
Od przyszłego tygodnia zamierzam porządnie się oszczędzać.  Bo jestem aktywniejsza niż przezd ciążą !!!
 
Bazalku,

Jak już wrócisz na forum, to mam informacje odnośnie ubranek. Właśnie skończyłam przeglądać wszytkie ciuszki i mam porobione kompleciki. Wszystko Ci pokażę.
Całusy.
 
reklama
Ewcia trzymaj się, dasz ze wszystkim radę i czekamy na zdjęcia ze ślubu!!!

Syla żelki to ja zawsze lubiłam ;) To było dopiero drugie opakowanie (to małe) w czasie ciąży, więc chyba to nie jest faza ;) Jakoś dzisiaj nie chciało mi się jeść ... i poszły żelki w ruch  ;D
Sama pójdziesz na USG? To weź chociaż Oskara ze sobą!

Kasiu74 mam nadzieję że już jutro będzies zmogła z nami gadać ;)
 
Do góry