reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
no po czesci oczywiscie... i jeszcze palak a nie raczki... ;)



ale to juz bylo po wybraniu modelu siedziska... :p
 
Słuchajcie, może posrtaramy się jednak pisać na odpowednie tematy w odpowiednich wątkach? Spróbujmy, wiem, że sama często pisałam gdzie popadnie i teraz mnie pokarało. Od rana usiłuję dojść co czytałam a czego nie, a po tematach wcale nie wiem więcej niż bez nich :)
 
W najbliższą środę w multikinie Prognoza na życie - opis za gazetą:
Zdobywca nagrody Akademii, Nicolas Cage wciela się w postać Davida Spritza, popularnego prezentera pogody w jednej ze stacji telewizyjnych Chicago, który przeżywa chwile triumfu, kiedy ogólnokrajowy poranny program telewizyjny ''Hello America'' zaprasza go na przesłuchanie. Odnoszący sukcesy zawodowe, David musi stawić czoła zbliżającej się z szybkością błyskawicy rodzinnej katastrofie. Bolesny rozwód, choroba ojca i problemy z dziećmi sprawiają, że stabilna dotychczas pozycja Davida staje się mocno zagrożona. Usiłując odzyskać kontrolę nad swoim życiem, David z każdym kolejnym dniem zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że tak jak pogoda, jego życie jest zupełnie nieprzewidywalne.
 
Magda witaj :)

Dziecię śpi. Aż szkoda mi budzić.. więc nie wiem kiedy pójdziemy na spacer :( Pogoda piękna, słonecznie, ciepło, pachnie wiosną :) Zmobilizowałyście mnie do porządków przedświątecznych ;D Pogoda oczywiście też ;) Co prawda bez mycia okien ale w domu już zaczyna pachnieć.. ajaxem ;D

Dopiję k. poczytam chwilkę i dalej do szmaty ;)
 
reklama
Do góry