reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Dzien doberek u nas piekna pogoda a ja ma duzo roboty szczegolnie prasowanie ciuszkow malej ale juz babcia sie zapowiedziala to ona zajmnie sie wnusia a ja prasowaniema pozniej chyba na bardzo dlugi spacer
 
Hej!!!

Na początku bardzo, bardzo wszystkim dziękuję w imieniu Laurki za życzenia!!! ;D

Trzy razy resetowałam komputer, żeby móc z Wami pogadać...

Laura noc miała niespokojną, ale nie ma sie czemu dziwić! Obudziła się o 7:00 a przed chwilką ją uspałam i spi moja mała solenizantka! ;D

U nas nareszcie pogoda typowo wiosenna: słonko świeci, jest dosyć ciepło, wiatru nie ma....ach...poszłoby się na spacerek (tym nowym wózkiem) ;D ;D ;D
Każdy dzień go podziwiam a Laura jest obojętna! Mmama ma większą radochę od dziecka!!! ;D ;D ;D
 
my wczoraj wybralismy sie Auchan na zakupy i sprawe tam zalatwic ale Wiki nie pozwolila ma pochodzic po sklepie i musielismy wracac wiec tylko sprawe tam zalatwilismy
 
A zapomnialam duzo zdrowka i pociechy dla rodzicow w dniu pol roczku dla Laury
Wiki zasnela to ja biore sie za prasowanie
 
reklama
Tak dzieci zaczynają rządzić, bo mają coraz większą świadomość tego co wokół nich się dzieje. Tylko żeby za bardzo nie rządziły ;)
 
Do góry