reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzięki Magdeczka za info., sprawdzę i tam.
Mam takie wrażenie, że jak nie potrzebowałam to ciągle gdzieś trafiałam na te albumy, a jak teraz chcę kupić to się zapadły pod ziemię i nie ma ;D
 
reklama
Witam wszystkie Brzuszki i ich pazdziernikowe Mamy! :)
Jestem w 20 tygodniu i bede miała coreczke. Termin z @ mam na 14.X, a z usg na 30.X.
Doxa - bardzo dziekuje za zaproszenie na formu, jak rowniez za odp w sprawie spodni w galerii brzuszkow, widziałam te spodnie wlasnie tam na stronie do ktorej mnie odesłałas, a dzis wybieram sie do sklepu z ta firma, mam nadzieje, ze cos znajde dla siebie :).
Trzymajcie sie cieplo!
Pozdrawiam :)
 
Marlag nareszcie do nas dołączyłaś. Witaj serdecznie wśród październikowych mam!!! :)
Najczęściej gadamy sobie w wątku "witam!!"
 
Witam wszyskie brzuchate Mamusie z pażdziernika! :)
Sama bede Mama pazdziernikowa, termin z @ mam na 14, a z usg na 30. Prawdopodobnie urodze coreczke! :)
Doxa - Baradzo dziekuje za info o spodniach, wybieram sie dzis do slepu z tymi ciuszkami, mam nadzieje, ze cos znajde dla siebie, bo wyrosłam juz prawie ze wszystkich spodni.... :)
Pozdrawiam :)
 
Witaj marlag!
ja też kupiłam te spodnie w sklepie z odzieżą ciążową, przymierzałam różne ale te były najładniejsze ;)

Dopisałam Cię do naszej listy, tylko brakuje innych danych typu tel., gg, miasto itp.

Fajnie, że będziesz miała córeczkę (najprawdopodobniej) bo u nas przewaga synków ;D
 
Bardzo dziekuje za serdeczne powitanie, zorientowałam sie, ze bywacie na watku "witam" i tam rowniez sie wpisałam :).
Teraz bede bardziej systematyczna i czesto bede zagladac,
Pozdrawiam ;D
 
cześć Smerfetki,

Widziałam że pisałyście o pamiętnikach. Super sprawa. Kiedy pierwszy ząb, kiedy zaczęło dziecko siedzieć, chodzić, pierwsze słowa, zdjęcia, pierwsi przyjaciele. Tego się póxniej dokładnie nie pamięta, Ja bardzo dużo opisywałam w pamiętniku Oskarowi i teraz jak przeglądam czasami jego pamiętnik to wszystko jest no i niezły ubaw równieź.

Co się dzieje z Małą. Chyba nie popadła w depresję????
 
Ja tak troche po omacko poruszam sie po tym forum, bo wcale go nie znam.... o jakiej liscie piszesz?
Apropo slepow ciazowych, to cos mozecie polecic? ja wybieram sie do tego na Solcu, Supermama sie nazywa. Ma tez strone ineternetowa www.supermama.pl i nawet duzo tam fajnych rzeczy, zreszta takich jak w sklepach internetowych, w ktorych troche balabym sie kupic cos bez przymierzania :).
 
reklama
Syla też zastanawiam się co dzisiaj stało się z Małą? Może się jeszcze odezwie!

marlag - mówiłam o liście w wątku "terminy porodów i nasze komórki"
Marlag to Ty jesteś z Warszawy?  ;D  Byłam w tym sklepie na Solcu również, ale te beżowe spodnie kupiłam w innym, wydaje mi się że tam na Solcu też są! Koniecznie zajrzyj na przeciwko (to samo piętro, tak trochę po skosie), tam jest taki outlet i mają niektóre rzeczy taniej - końcówki kolekcji itp.
 
Do góry