reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

ja też już jestem, pojechałam zawieść synka do szkoły, a teraz biorę się za sprzontanko, muszę pochować rzeczy przed remontem w sypialni.
 
reklama
Jolik- właśnie zauważyłam że mieszkamy dość blisko siebie. praie co 2 dzień jestem w bytomiu w hurtowni kwiatów, a mój mój mą w bytomiu chodził do szkoły.
 
remonik tylko w sypialnie, ale masz rację- ze względu na maleństwo- bo kupilismy własnie dom obok naszego który jest połączony ścianą i mamy zamiar się do niego przebić przez sypialnie i tam zrobić pokoik dla Kubusia, ale to dopiero po nowym roku, bo ja lubie sama remontować- tata mnie nauczył :D 8)- a teraz mi nie wolno ;) chociaż i tak dużo mam zamiar zrobić przy remoncie sypialni :)
 
Kika to z Ciebie Kobitka co żadnej pracy się nie boi ;D ;D, ja to wszelkie remonty bardzo źle znoszę, ale od czsu do czasu trzeba coś zmienić lub poprawić :o
 
Wiecie co muszę sie pochwalić kupiłam ostatnio taki piękny album dla Maluszka(z Kubusiem Puchatkiem)!!. Wkleja sie tam zdjęcia z USG, zdjęcia Mamusi w ciąży, pisze co lubiła a czego nie i takie tam różne różności ::), mówie Wam słodziaszny ten album. Pomału zaczynam go uzupełniać ;D ;D
 
CZEŚC MAMUŚKI
TAKA POGODA MNIE DOBIJA NIE DOŚĆ ZE OD RANA CHODZĘ JAK OSA TO DO TEGO CO CHWILĘ PADA DESZCZ .
MUSZĘ TEZ SIE ROZJERZEĆ ZA TYM ALBUMEM :-))FAJNA RZECZI PAMIĄTKA NA LATA
 
reklama
Do góry