reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

A ja to dziś non stop wcinam, mam strasznego pypcia :o a co gorsze to znowu myślę co by tu skubnąć.
U nas zaczyna grzmieć i burza się szykuje jak ta lala a ja sama w domu a się strasznie boję burzy :mad:
 
reklama
Na jedzonko to ja mam ochotkę, tylko jakoś nie na owoce, a wolałabym jak już podjadać to owocami!!!
 
Kaszu raz na jakiś czas możesz sobie zjeść taką zupkę, oby nie za często  ;)

Dziękuję za komplementy w imieniu znajomych  ;D
 
Cześć Kobietki,
Ja tylko na chwilę, bo własnie z Olką wróciłyśmy do domu i muszę się za Nią zabrać. Na pewno mi nie pozwoli klikać na kompie.

Doxa, mieszkam na Białołęce, więc do Marek żabi skok. Do Makro czasmi jeżdżę, a w Wołominie mamy przyjaciół. Zakupy bardzo chętnie, napisz tylko kiedy i już mnie masz na głowie.

Bazalku,
Od 9 lipca Jesteśmy z Olką na Helu, więc jak Ci się nie uda dotrzeć do Warszawki, to może tam Nam się uda spotkać.

Mała,
A co do body to jesteśmy umówine, czekam tylko, aż mój mąż Łaskawca, raczy wrócić do swojej warowni i przwali zdjęcia do kompa i wysyłam do Ciebie maila, lub spróbuję zamieścić tutaj.
Pa
 
Witajcie dziewczyny
Ja też mam termin na pazdziernik dokladnie na 6 jestem tu nowa bo na co dzien siedze na innym forum ale właśnie z tamtąd dowiedziałam sie o tym forum mysle ze tu tez dowiem się co nie co potem postaram się wstawić suwaczek
pozdrowienia Marta
 
Witaj Martusia to ja Agusia mam nadzieję że ci się tu spodoba bo ja już się zaaklimatyzowałam i podoba mi się tu, dziewczyny też pewnie miło cię przywitają :-*
 
reklama
Do góry