reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

W sobotę byłam u znajomych, którzy świeżo przeprowadzili się do nowego domu.

Oto co pan domu własnymi rękami, w pocie czoła wyrył na ścianie:

ko12rf.jpg


A tu zbliżenie:

ko25ej.jpg


Piękne, prawda?
 
reklama
rzeczywiście piekne...... Tylo pozazdroscic talentów i możliwości (tak mi sie marzy dom wlasny kiedys - teraz mieszkamy kamienicy przedwojennej, ktora NATYCHMIAST wymaga remontu).
 
Doxa ale ten wasz znajomy utalentowany, bardzo fajne.
Coś mnie spanie łapie a co gorsze jeszcze nie byłam po wyniki no i nie bardzo mi się chce :-[
 
Żegnam kłaniając sie nisko!!!
Juz 16.00 wybija, czyli czas zakońćzyć prace na dzis  ;D
Do jutro dziewczynki kochane.
Idziemy na basen z córcią.
 
Dziendobry dziewczyny.
Wow, weekend mnie nie bylo i ile tutaj czytania  :)

A wiec pierw odpowiadam na pytania.  Doxa tak caly cas pracuje, mam zamiar pracowac do konca, pozniej 3 miesiace wolnego i spowrotem do pracy.  Troszke mnie to przeraza ze z 3 miesieczne niemowle bede musiala zostawic z niania ale coz takie jest zycie.

Jolic z tego co mi ginek mowil u nas kazda kobieta dostaje ten zastrzyk 28 ty i po porodzie.  Ja dostalam wczesniej i ginek mnie wyslal bo plamilam.  Ginek sie martwil ze jak plamie to moze byc szansa na mieszanie krwi i dlatego mnie wyslal.  Co do reszty to wiem ze dawniej dopiero ten zastrrzyk dawali po porodzie ale zdarzaly sie przypadki ze kobiety organizm wytwarzaly te anty cos tam nawet w pierwszej ciazy no i dlatego teraz kazda kobieta dostaje ta szczepionke, na tak zwane wrazie czego.

Bazel ja mieszkam w Roselle, przedmeiscie Chicago, a pracuje w downtown.  MOj maz tak samo jak ty chce wracac do Polski ale ja juz tutaj jestem 16 lat i mnie na to nei moze przkonac.  Bylam pare razy w Poslce i jakos sobei nie wyobrazam poworu.  

kaszu super lodowka.
 
Taaak, byłam po wyniki po drodze kupiłam sobie truskawek których już nie mam bo zjadłam ;D ;D widzicie pesteczki między zębami? ;D ;D Jabłuszko teraz wpieprzam ;D
 
reklama
Do góry