reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Małgosiu dzięki wielkie! W atkim bądź razie czekam na zdjęcie,a jutro się dogadamy z resztą. ::) ;D
 
reklama
Mała nie smutaj. Trzeba sobie tłumaczyć że to oaki okres i przejdzie. Wiem że łatwo się mówi sama mam takie huśtawki i czasami jestem wściekła że muszę wychodzić do pracy a chętnie bym odpoczęła. Ale jutro jest też dzień i będzielepiej.

Kaszu a Tobie juz przeszły wczorajsze smutki?

Szczerze mówiąc to chyba bym wolała wymiotować niż mieć takie huśtawki nastrojów.  :laugh:
Martwię się że jak ja taka nerwowa to dzidzia też się denerwuje i będzie nerwuskiem

Małgosiu próbowałaś na Allegro. Ja kupiłam kołyskę-łóżeczko w piątek i jestem baaaardzo zadowolona. I taniej!
 
oj Syla jak pomyslę że jutro może być znów taki dzień albo lepiej!- nie przespana noc to już mi się chce wyć do księżyca! Ale masz rację- jutro będzie lepiej, musi być lepiej!
Spadam teraz do domku spać!!!!!!!
pa pa kochaniutkie moje mamusie!
 
Małgosiu dzięki za informacje, na pewno się wybiorę, może nawet namówię mężulka już dzisiaj  ;)
A w której cześci Warszawy mieszkasz? Może byśmy się umówiły w tym centrum na zakupy??
Wiem, że jeszcze po tej stronie Wisły mieszka Paola, ale ona chyba wyjechała do rodziców, bo coś milczy ostatnio.

Syla to rzeczywiście dałaś bardzo dobrą cenę, bo w sklepie to z ciemniejszego drewna to ponad 300 bez materaca. A jeśli chodzi o materac to już gdzieś słyszałam o tych kokosowych ;) Bardzo wskazane dla noworodków, ponoć najlepsze ;D
 
dziewczynki otóż ja również kupiłam rożek z wkładem kokosowym - i jest to taka usztywniana wkładka, dzięki której dziecko się łatwiej trzyma!!!
Mała już poszła a ja nawet się z nią nie pożegnałam!!! :( :(
Obiadek miałam pyszniutki!!
A mój mężuś jest już w domku!! Hurraaaa!!! ;D ;D ;D
 
Kaszu zazdroszcze obiadku już... Bo my głodne zaczynamy sie robic, a zanim do Gdyni do teściowej dojade to z godzina pewnie minie..... W poniedzialki jeździmy do mamy po pracy, a po obiadku chodzimy na basen poplywac z nasza dzidzią. Ciesze sei bardzo z tej mozliwosci, bo naprawde czuje sie rewelacyjnie po takim chlupaniu. A dzis Maluszek potuptał mnie dokładnie..... Teraz śpi, wiec mam nadzieje ze basen ją obudzi, zeby potem w nocy dobrze zasnęła. Zaczynam układać rytm dnia naszej córeczce.......
 
Dziewczyny a jaka u Was pogoda? Bo u mnie pada :( :( W taką pogodę nie weszłabym do basenu ;) Ja to zmarźluch jestem :laugh:
 
reklama
no nad morzem troszke sie wypogadza. Chmury i owszem sie zbierają, ale nie yglądają gorźnie. Nawet słońce co jakiś czas zajrzy!! ;D Taką mam nadzieje na udane lato....
 
Do góry