reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
patka pisze:
Luszka przerabiaj wózek ;D Dawidek zdrowy to na randki może chodzić ;D

Patka spoko tylko najpierw w ramach instrukażu obejrzę parę odcinków "Pomysłowego Dobromira" ;D
..."Zaczarowany ołówek" też by sie przydał ;D

malgosia_76 pisze:
Patka,
to nasze dzieci zdrowe i dorodne, bo w magicznym środowisku
magic.gif.
Białołeki dojrzewają
los.gif

Tylko w takim razie czemu moja taka drobinka ???
 
dobry wieczór kobitki
a ja dziś nieco zdołowana - katar się leje, głowa mnie boli i ogólnie do du.... Mąż Walentynki nie przyniósł - nawet mój starszy synek o mnie zapomniał - zrobił laurkę dla babci a dla mnie nie  :( i w dodtaku poszedłl spać do babci. On to już mnie chyba nie kocha - syn znaczy - tylko babcia i babcia .....


 
Luszka, Duralex, bo to delikatne kobietki :)

jazz, to masz ode mnie Walentego.
fat3.gif

Ja dzisiejszego wieczoru sama, więc se go wynalazłam na pocieszenie ;D a co niech mi zatańczy...
 
jazz, to masz ode mnie Walentego.
fat3.gif

Ja dzisiejszego wieczoru sama, więc se go wynalazłam na pocieszenie ;D a co niech mi zatańczy...

dzięki wielki Syla i już mi lepiej :laugh:
 
reklama
Do góry