reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie!
Kasiek dzięki :-)
Magdusiek pokaż, no zdjecia z wesela! cieszę się, że wszystko się udało.

U nas weekend spokojny, trochę w domu, trochę ze znajomymi, byliśmy też na urodzinach bliźniaków, Oli tradycyjnie pierwszy przyszedł, ostatni wyszedł ;-)

Ale dzisiaj paskudna pogoda :-(, a ja zaraz muszę wyjść z domu...
 
reklama
Hej
zdjęcia będa jak dostanę, sami nie robiliśmy, zaraz wrzucę Natalię z kolejnego dnia ale to wszystko co mam ślubno-weselne.
Kasiu - zazdroszczę, ja będe najprawdopodobniej miała wolną większośc lipca i już zaczęłam przeglądać jakies oferty, choć pewnie zdecydujemy się na jakies last minute i może kilka dni w Polsce.
 
Witam!
anno,ale Jeremi już duzy,a mi się wydawało,że urodził się dopiero co...:tak:super dzieciaczki.
magdus,Natalka jak zawsze przebojowa.

zaczynam powoli wakacje...jeszcze tylko w przyszłym tygodniu pozdawać papierzyska .nadia juz też pożegnała przedszkole.
zmieniłam fryzurke na bardziej wakacyjną,byłam kilka razy w solarium( po raz pierwszy w zyciu :-p) ,zaczynam dbać o swój wygląd ,bo ostatnio nie miałam kiedy ;-)
 
Ponieważ mam więcej czasu dla nadulki to postanowiłam,że będziemy chodzić do biblioteki, niech się uczy a co, i na tańce ,żeby od dzieci nieodwykła ;-)
 
dzień dobry,
tymek dziś bardzo kaszlał i nie poszedł do przedszkola. matko, zapomniałam już jaki to ból :-) bez przerwy chce ogladać "truskawkowe ciastko" (ja już mam nerwową wysypke gdy po raz kolejny słyszę "przyjaźń jest tak jak kwiaaatyyyy").
wyszliśmy troszkę na dwór, gorąco jak w piekle i wicher z serca sahary wieje... tymek boi się wiatru :baffled: więc całą przechadzkę piszczał. do czasu gdy mijaliśmy przedszkole. akurat dzieci były na dworze, więc uderzył w bek że chciałby jednak iść...
wolałabym hektar pola przeorać...

magdusiek natalka super! anno ale twoi chłopcy duzi! i jacy podobni do siebie.

kasiek a w biliotece macie zajęca dla maluchów?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!
Efunia, w ksiąznicy dla dzieci są zajęcia, ale nie wiem czy w wakacje też. ja chciałam nas zapisać ( nas dwie) do zwykłej publicznej biblioteki w celu tylko i wyłącznie wypozyczania ksiązek .zdrówka dla Tymka.
U mnie Mati wczoraj wstal z gorączka. te cholerne wirusy.:confused:
 
Do góry