reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

czy wasze maluchy rwą się do siadania - Ignac to aż purpurowy się robi z wysiłku a glowę zadziera....złości się jak go kładę płasko - jak jest na leżaczku to cały czas próbuje się podnieść....przecież to kurczak jeszcze a już by taki dorosły chciał być
 
reklama
Natalia też kombinuje... ale wiecie co, cos innego dziś mnie zszokowało. leżała sobie na brzuszku, jak zwykle przed kąpielą, na przewijaku. Ja byłam przed tym przewijakiem i do niej gadałam, ona się śmiała. Nagle okazało się, że Natalia przy podnmoszeniu się pełza do tyłu - pojęcia nie mam jak ona to zrobiła, ale była w połowie. Przesuwa się skubana jakoś do tyłu. Zupełnie nie wiem jak ona to robi.
 
Magdusiek Macio robi to samo. Staje na czubku glowy i pietach i sie tak odpycha. czasami mysle ze kiedys fiknie  ;)
 

dokladnie to samo jest u nas z tym ze my go sadzamy bo szalu dostaje jak sie go kladzie a jak sie go posadzi bez podparcia glowki to nia kreci na wszystkie strony i sie rozglada :)
jazz pisze:
czy wasze maluchy rwą się do siadania - Ignac to aż purpurowy się robi z wysiłku a glowę zadziera....złości się jak go kładę płasko - jak jest na leżaczku to cały czas próbuje się podnieść....przecież to kurczak jeszcze a już by taki dorosły chciał być
 
reklama
A, to musze przyobserwować co ona z łapkami robi, bo głównie na buzię patrzyłam, tak się ciesyzła.
Kaszu - a jak Ty jej biduli pieluszki zmieniasz? One się trzymają jakoś?
 
Do góry