reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Wszystkiego Najlepszego dla Iguni!
Dobry wieczór. Wróciłam. Byliśmy z Michałem w SPA w Juracie. Sami. Kiedyś wygraliśmy i teraz udało nam się pojechać. Bajka. Już nie chcę do kąta :-D
Mam nadzieje że Natalka i inne dzieciaczki już lepiej. Żeby już tych chorób nie było i deprech żadnych. :tak:
 
reklama
no nie wiem Kasiek74, bo ja chyba w tym SPA strasznie przytyłam :-D więc chyba będzie jakaś abstrakcja, ale było pięknie bo pusto i wspaniała pogoda
 
Powitalismy dziś w rodzinie małego chłopczyka . :-) Urodziła Krzyśka kuzynka i wiecie co/ jak położono jej dzidziusia na brzuszku to pękła pępowinka. :szok: wszyscy byli zdumieni. Maluszek stracil trochę krwi, ale jest wszystko ok.
 
Dzien dobry,
U nas piekna polska zlota jesien i korzystamy z niej ma maksa.
Igusia wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzinek, rosnij zdrowo. Jesli jeszcze przeoczylam jubilatow to rowniez skladam zyczenia.
Drzewko no to pieknie sie wybyczylas;-)
 
Witam!
Weronisiu, sto lat , samych usmiechów , ogromnych prezentów i pysznego tortu !!!
36_16_4.gif
 
Wszystkiego najlepszego dla Weroniki!!!!

A ja się dzis widziałam z Sylą... od której macie pozdrowienia, ktora obiecała, ze wejdzie... ;-)
 
reklama
Dobry wieczór. Dzięki za życzenia dla Weroniki. Jestem zła bo nawet jej dzisiaj nie widziałam, wczoraj poleciałam na tłumaczenie do Niemiec i niedawno wróciłam.brrr..
Już nie chce nigdzie jeździć. teraz tylko czekam na spotkanie z wami :tak:będzie jakieś? Magdusiek to najsprytniej jakoś to robi z każdą po kolei pyk pyk i już. Chyba tez zacznę w końcu do was dzwonić.
Kasiek74 oczywiście że to ja taka drobniutka :-D dobranoc
 
Do góry