reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Oj Kasiu przykro mi! Oby szybko humor Ci wrócił!

Magdusiek no właśnie, pasownie, fajna sprawa, Oli już po! Mieli niezłą imprezę w przedszkolu :-) Szkoda by było jakby Natalka się rozchorowała i nie poszła.
 
reklama
Rozłozyło mi się dziecko, przed chwilą wyszedł od nas lekarz... pierwszy raz dopadło Natalkę porządnie i nie obejdzie się bez antybiotyku. A Natalce szkoda jutrzejszego basenu chociaż ledwo siedzi ;-)
 
Dzień dobry!
Odzyskałam łączność ze światem, nareszcie! Komputer mi się trochę popsuł, ale mężuś naprawił :-)

Dużo zdrówka dla Natalki! Oby szybko przeszło!
 
dzień dobry
mam jednak twardziela, a nie dziecko. dwa dni było słabo, dzisiaj rano obudziła się cała a malutkei kropeczki, lekarz zmienił antybiotyk mimo, że tamten głownie wypluła i był wszędzie tylko nie w jej brzuchu... ponieważ gardło ma w koszmarnym stanie to jednak dostaje, lekarz martwi sie o ucho, a ta teraz lata z flagą i śpiewa "Polska biało-czerwoni" dopominając się jedzenia. Uff... bo już się poważnie martwilam tym bardzie, ze padło hasło, że jak to gardło będzie takie dramatyczne to nie wykuczamy oddziału w szpitalu...brr.

Tyle, ze ja jestem wykończona, ale nic to, minie, no nie? ;-)

i dzięki za dobre słowa w kierunku Natalki :-)
 
Witam!
DLA IGUNI PYSZNEGO TORTU,WSPANAIŁYCH PRAZENTÓW I SAMYCH WESOŁYCH PRZYGÓD !
Magduś, widaćNatalce lepiej.
My po 2 tyg. przerwie wyruszamy jutro do przedszkola.Choć ludek jeszcze pokasłuje i ma trochę katarku.​
 
reklama
Dla Igi wszystkiego najlepszego!!!!

My dziś z Doxą byłyśmu na kawie i przy okazji na drobnych zakupach.. wspomniałam stare, dobre czasy ;-)
 
Do góry