reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Mała, no to przekichane.
Vertigo, to dziś zobaczymy już to cudo w Twojej paszczy?;-)

Tusiekn, to jak u mnie, znaczy Krzysiek na urlop, mam nadzieję, że znajdzie sie dla niego cos do zrobienia, bo 3 tygodnie razem 24/24 to nie wiem czy nie za dużo!:rofl2:

A Nadula totalnie olała spanie, dobrze, że ja po południu do fryzjera na dłużej, nie mi będzie marudziła:tak:
 
reklama
Witam
i zaraz zmykam.

Mała miłego docierania. No i żeby ze skarbówką wyjaśniło sie na Waszą korzyść.
Elvirka miło że zajrzałaś. I też sie nie dziwię że masz mało czasu. Ale zaglądaj jak tylko będziesz mogła.
Vertigo nie bój sie, efekt na pewno będzie oszałamiający

Na weekend przyjeżdża do nas moja siostra więc mogę sie nie pokazywać, niekoniecznie z powodu pobytu na porodówce chociaż można wziąć pod uwagę taką opcję.;-)
Wczoraj wieczorem byłam na ktg i lekkie skurczyki były. No i czop mi zaczyna odchodzić. Położna powiedziała że może już być niedługo ale bez paniki. Dziś od rana też mnie stale pobolewa więc zastanawiam się kiedy sie zacznie.
W dodatku teściowej sie śniło że urodziłam i w rezultacie miałam tel przed południem pt. "Co tam u Was?". Żeby było ciekawie Jareckiemu śniło się że urodziłam 19-go.;-) Zobaczymy
No i sie znowu rozpisałam
Lecę robić obiad.
Na razie.
 
Hej dziewczyny !!!Pojawiam sie po rzerwie i znikam!Moze nie bo jade jutro do POLSKI na wakacje na dwa tyg i zobaczymy moze sie na chwilke zjawie...
choc pewnie po glowie nie bede sie miala casu podrapac:no: i zleci ze hoho,
Vertigo a mozna wiedziec ile cieto wybielanie kosztuje tez bym strasznie chciala
i orientuje sie na razie
Dziewczyny a jest ktoras z was z Opolskiego?
I mialyscie swoje zdjecia wyslac nie ladnie:-p!!!!!
No dobra spadam milego dzionka papapap;-)
 
Witam!
Dzisiaj mamy troszke sloneczka nareszczie.
Teddy.....sledziki to moj maz ostatnio robil, ale juz sie skonczyly. Ostatnio przywozil tylko dorsze i cos tam podobnego, no i fladry.
Jutro jade do mamy, Olivcie zostawie jej na pare dni to bede miala dla siebie wiecej czasu.
Doxa, moge cie prosic, zebys napisala do ad. o udostepnienie mi galeri??????? Prosze slicznie :-)
Male spia a mi sie cos w glowie kreci, wiec i ja ide sie troche drzemnac.
Douslyszenia
 
reklama
Do góry