reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Trochę dzisiaj wieje, przynajmniej u nas, ale temperaturka przyjemna :-)
Magdusiek no-spę warto mieć w domu!
 
reklama
witam kochane!

u nas choróbska ciąg dalszy... ale o dziwo Zuzia śpi pięknie w nocy! :tak:

pogoda piękna na dworze! aż szkoda w pracy siedzieć! hi hi

Kasiu dzięki za wiadomość! Muszę najpierw zmierzyć Zuźce dokładnie wszystko żeby się za mały nie okazał. A Nadusia ma ten sam rozmiar? I dobry na nią?
a teraz na Twoje życzenie...

wczoraj byli ludzie z banku na wycenie domu. Powiedzieli, że "nieźle nam się udało...". :-) Dzisiaj przyjeżdża facet mierzyć okna. Jedziemy już bez Zuźki bo pieronek mały szaleństwa tam dostaje, wszędzie jej pełno i nie chce stamtąd odjeżdżać. :happy: :-p A kotek biedny jest przez nią molestowany! :laugh2:


a no i kilka fotek umieściłam
 
Witam!
Mała, od razu lepiej mi się czytało!:-) Tak Nadia ma taki na 86 z metki. Jest dobry. Z cała pewnościa do końca lata pochodzi.
A kotek to razem z domkiem kupiony?;-)

U nas dzis całkiem niezła pogoda. Może nie upalnie ale w miare ciepło.

Magdusiek, lenie i Ci co cięzko pracuja i nie moga z rana sie przywitac;-)
 
witam,

kompletnie nie mam czasu! obowiazki... :baffled: i na dodatek medycyna sie o mnie upomniala- jutro lece do okulisty, bo w sobote badalam grubosc nerwu wzrokowego i jedno oko wyszlo nie za ciekawie. w czwartek Toli usg. no i latam z posiewami. jest klopot, bo Tosia nie chce sikac do pojemnika, bo nie rozumie o co chodzi, no i w ogole jakos woli nocnik od podlogi. wiec lapiemy w woreczki. jeden wynik juz mam- jest ok! :-)
a pozniej jeszcze inni lekarze.
i jeszcze jestem bez samochodu :wściekła/y: tzn. mam pozyczony od rodzicow, ale sobie nie radze. skrzynie ojcu rozwale jak nic - zamiast sprzegla wciskam stop i sie dziwie, ze trzeszczy... nie ma to jak przyzwyczaic sie do automatu ;-) dobrze, ze to tylko czasowo.
poza tym mam @ i dobrze mi z tym nie jest.

mala, GRATULACJE i zdrowka dla Zuzienki! btw czy ona miala robione usg brzucha??
 
hej, Vertigo! najgorzej jak człowiek zacznie miec cos wspólnego z lekarzem, bo potem cała kolejka specjalistów sie tworzy;-)
Ale z Antosią wszystko ok?
 
kasiek, katar przeszedl. zaczela wreszcie jesc. sprawia wrazenie zdrowego dziecka :-) tylko piatki znowu ja mecza i w dzien budzi sie z wrzaskiem. a to usg jest rutynowe przy infekcjach ukladu moczowego.

a ja po prostu nie mam wyjscia skoro lekarz w rodzinie ;-) nieeee - po prostu od porodu jakos nie mialam czasu i tylko jak cos szwankowalo to sie pokazywalam. a teraz czas przejrzec wszystkie organy ;-)
 
reklama
To super!
Ja nie moge sie zawlec na przegląd.....jedynie tylko endokrynologa odwiedzam dość regularnie, ale i tak zawsze jakieś skrótowe te wizyty;-)
 
Do góry