reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dzięki dziewczyny. chyba zacznę się czerwienić. ;-) :-)
no prosze kolejna miłość się szykuje! ;-) :laugh2:
tusiekn aż mi się łza w oku zakręciła. Niesamowity jest! :-D postaram się wkleić dziś więcej zdjęć Zuzi żeby się Nati nacieszył. hi hi
Zuźka jest strasznym pieszczochem. Do swojej siostrzyczki o 3 m-ce młodszej non stop sie przytula i ją całuje! Mamy niezły ubaw z nich, bo Natusia nie nawidzi jak ktos sie tylko do niej zbliża! Zaraz zaczyna płakać jak Zuzia tylko wyciaga do niej rączki i ucieka! :-D Za to kuzyn Zuzi o 9 m-cy starszy jak tylko widzi Zuźkę to ją całuje i przytula a Zuzia... jest w siódmym niebie! Dlatego tak się cieszy na słowa:"idziemy do Miłoszka?" :laugh2:
 
reklama
oj Magdusiek, było bosko! Niby nic a bosko.

a wiesz Mała, że przeszło mi przez myśl DOXY SPA ale nawet tego postanowiłam nie robić:-D Minimum ruszania rękoma;-) .

Poważnie dziewczyny, czasami trzeba wyluzować i odetchnąć. Dopiero wtedy widać jaki człowiek był zmęczony;-)

nas nie było a tu widzę pary się tworzą!
 
Syla - dokłądnie, żeby nic nie robić. Ja tak miałam wieczoramiw Krakowie. PO spacerze juz tylko marzyłam o kąpieli, piżamce i siedzeniu na łóżku, czytaniu ksiązki, ew. klawiaturze laptopa;-)
 
Witajcie!

A u nad nocka rewelacja, ani jednej pobudki :-) Teraz Oli zansął po krótkim spacerku.
Bardzo szybko robią mu się czerwone policzki, Waszym dzieciom też? Czy to znak że trzeba wracać do domu???

Syla no nareszcie się odezwałaś! Super, że wypoczęłaś!!! Zazdroszczę!

No tak, pary nam się tu Tworzą, miło, miło :-)
 
Nati dopiero teraz zasnal i chyba dzisiaj tylko 1 raz bedzie spal, ale za to wczesniej pojdzie spac. Od dawien dawna dopiero dzisiaj zjadlam spokojnie obiad, maly ludek nie zagladal mi do talerza i nie wkladal paluchow wyjadajac wszystko:-) I czuje sie najedzona:-D Mala przedtem jak zamykalam laptopa (oczywiscie Natus siedzial mi na kolanach) pomachal Zuzi i powiedzial aaa. Wczoraj musialam go jakos odciagnac od komputera i powidzialam, ze zamykamy bo Zuza juz poszla spac:-) Mowie Ci kochana jakbys widziala jak czasem sie smieje troche wstydliwie jak mu mowie "to jest Zuza".
 
Natalia tez poszła spac, zasypiała 40 minut, nie wiem co się z nią dzieje, jakies lęki ma czy coś, jęczy, wierci się, zdjęła przybornik z łóżeczka, przytuiła się do niego, w garśc chwycila misia i śpi.
Teraz czas dla mnie, zaległa korespondencja czeka i cała masa fajnych rzeczy;-)
 
Magdusiek u Nas jest podobnie. W nocy Nati sie przebudza czasem i rzuca sie po lozku, zwalam na to, ze cos mu sie sni a czasem zachowuje sie panicznie nie majac kolo siebie smoczka. Nie widze zeby w najblizszym czasie odstawic mu smoka w nocy. To bedzie chyba koszmar.
 
reklama
Natalia nie ma smoczka, nigdy nie miała. Ja myślę, że to sn. Wczoraj obudziła sie szukając lalki, może przeżywa na nowo dzień albo śni jej się ten dzień jakoś poprzestawiany.
 
Do góry