reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Miałam pochwalić się Wam jak na USG. Może nie powinnam tego robić , ale napiszę Wam. Nie mam rzadnych rewelacji. Muszę poczekać do czwartku ( to będzie chyba najdłuższy tydzień w moim życiu). Ciąża wg. mojego lekarza jest albo dużo młodsza ( co jest raczej niemożliwe) , albo martwa. Nie słychać serduszka (powinno zacząć bić w 25 dniu). Jeśli w czwartek pęcherzyk nie będzie większy , lub nie usłyszy serca będę miała zabieg. Przykro mi. W razie jakiegokolwiek nawet najmniejszego plamienia mam natychmiast zgłosić się na izbie przyjęć, ze zdjęciem z USG. Jeśli się nie uda to będzie moja czwarta stracona ciąża.
 
reklama
Witam, ale tu pustki...Chyba przed swietami. Ja dzisiaj dalam luz z porzadkami, w koncu niedziela. Nie chce mi sie wierzyc, ze za tydzienjuz wigilia. Rok temu nasze maluchy byly takie male:tak: Nie wiem jak Wam, ale mi szybko minal ten Rok.
 
witam witamjak tu cicho w weekend było.chyba wzięłyście się za porządki świąteczne. Ja też próbowałam w sobotę, ale skończyło się na opuchniętym nosku Zuzi... zobaczyła drabinkę i nie mogła przejść obok niej przecież! Wspinała się po schodkach więc poostawiłam schodkami do ściany. To wtedy weszła na pręt z drugiej strony, który jest jakieś 10cm nad ziemią i poslizgnęła jej się nóżka! o boże! to było starszne! Centralnie całą siłą upadła na nosek! Zaraz czerwone pręgi i plamy na nosku, w nosku pełni krwi, nosek opuchnięty! Wystrszyłam się na maxa! Na szczęscie nosek nie jest złamany! Usnęła z tego wszystkiego zaraz. A jak wstała i zobaczyła drabinę to zaczęła na nią wchodzić! Jak nie Zuzia! Ona zawsze jak się na czymś spaży to omija to z daleka! teraz wygląda jak Gołota! :(Magda25 trzyamm mocno kciuki! Mam nadzieję, że z dzidzia wszystko będzie ok! A swoją drogą czy jakiś lekarz zaintresował się tym że straciłaś już trzy ciąże? Dlaczego tak się dzieje?Kasiek74 tylko pozazdrościć! :) a ztym tortem, nie wiem jak u Ciebie, ale ja zamawiam u stałej już kobitki i wystarczy że zamówię tydzień przed imprezą. Więc może nie jest jeszcze za późno? tusiekn leci leci ten czas, a nam latek przybywa... ojojoj :(
 
Witam, mala26 wspolczuje Zuzi, u mnie raz Tusiu tak walnal glowa a wlasciwie zebami o lozko, zemyslalam, ze po zebach. Na szczescie bylo troche krewki i cud, ze zeby cale. U nas nocka dzisiaj ok w porownaniu do poprzedniej. Nie wiem czy to nie bylo spowodowane jakims bolem brzucha bo pozniej w kupce znalazlam mojego wlosa:szok: I kiedy on to polknal? Powiedzialam sobie, ze wiekszych porzadkow bez pomocy i przypilnowania mi dziecka nie robie, wazniejsze jest teraz Tusiu, tymbardzuej gdy jest strasznie zywy.
 
oj tusiekn oczy trzeba mieć wszędzie! Ja też od razu w sobotę rzuciłam wszystkie ściery i niech się dzieje co chce! przy bródnych oknach tez będą święta przecież! a może uda mi się jeszcze je umyć wieczorkiem jak będzie już mój mąż w domu. :)A włosa ja też nie raz juz znalazłam u Zuzi w kupce, ale nie zauważylam żeby była jakaś marudna z tego powodu.
 
reklama
Witam, ale tu tłoczno;-)

Ja mam prawie wszystkie porządki za sobą. Pozostało mi jeszcze królestwo kuchenne do sprzątnięcia. Ale jak się nie wyrobie to trudno...
 
Do góry