reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Kika, dzień dobry :)

Smiejcie się dziewczyny, ale ja jeszcze nigdy nie rozkładałam wózka na az takie kawałki zeby wysechł. Dobrze, ze mAm drugi ;) Bo czuję, ze to suszenie trochę potrwa.
Gosiu - u nas nie przejdzie, Natalia nie pije ze smoczka. Nic to, jeszcze trochę poczekam, moze niedługo samo jej się przestawi.
 
reklama
witam serdecznie - u nas dzisiaj Mikołaj ma gorączke - niby nic ale jednak 37.7
żadnych objawów - no poza częstszymi kupkami
zeby wykluczam, bo niedawno dostał a kolejnych nie czuc i nie widac

witam kikę 777
 
Witam w ten pochmurny dzień.

Luszka widzę, że możemy sobie podać rękę. Miśka waży 7600.. także strasznie jest ogromniasta :)
 
duralex pisze:
Luszka widzę, że możemy sobie podać rękę. Miśka waży 7600.. także strasznie jest ogromniasta :)

Duralex fakt :) i jeżeli chodzi o zęby również :) pewnie jeszcze pare innych rzeczy by sie znalazło :) ale czupryny to Natka takiej nie ma niestety (coś mnie podkusiło i obciełam włoski tydzień temu bo do oczek właziły)

Gosia :D Ale nie widać tego bo Twój synek to kawał gościa a moja taka drobina. Zreszta znam sporo dzieci modszych od Natki które wiecej od niej ważą i to dużo ;D Cóż nie bedzie stale myślała o diecie jak mama ;D (i tu przeważnie na myśleniu się kończy ;))
 
reklama
Wesżłam na te biusty, no nieźle... ja jeszcze zdołowana nie byłam ale dzięki temu chyba nigdy nie zacznę być ;)
 
Do góry