reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
dzien dobry!

a coz to za pustostan? ::)

leje, strumienie sie leja z nieba. nawet wietrzyku nie ma - idealnie prostopadle strugi deszczu... co to bedzie?

magdus, u mnie cala sypialnia niebieska, lacznie z sufitem :) Antonina, tata - o ile nie uda mu sie zielonego przemycic, no i ja ;D w reszcie izb dominuje zolty i zielony, lazienka jest bielusienka ;)
 
Witajcie kobietki,

Hi, hi, Magdusiek zgadła. No ale ja tak mam tylko do Igi, sama wolę zgniłe zielenie i brązy, no i kontrastowo czerwień. :laugh:

U nas nie pada ale się już zbiera.

Efunia, a co Ty taka zapracowana....nie masz dla nas czasu? :(
 
Dzień dobry,
Vertigo - u mnie sypialnia niebieska łącznie z moim komputerem, szafami, drzwiami ;)
Reszta żółto-pomarańczowo-czerwono-morelowa z łososiowo-różowym, przedpokojem i bialo-niebnieską łazienką :)
Syla - jako drugi miałam obstrawiać właśnie zgniłozielony :)

Ja lubię sporo kolorów, nie przepadam za zielonym, lubię czerowony, oliwkowy, beże, czarny, pomarańczowy, w sumie chyba dużo innych też.
 
reklama
wkoncu wymienili okna u moich rodzicow i moja mama dala sie przekonac na zrobienie kuchni na niebieski kolor ojciec przekonywal ja od ladnych paru lat
 
Do góry