reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Asiu, czekam na zdjęcia!!! Na pewno będą przepiękne. Lubelszczyzna też nie jest mi obca, pochodzę ze środkowego wschodu :) Kiedyś to było województwo bialskopodlaskie, a teraz lubelskie.
Praca, szkoda gadać, ktoś mi bardzo ją zachwalał i dałam się namówić. Przez rok był "Przedstawicielem Medycznym". Oznacza to, że odwiedzałam lekarzy i zachęcałam ich, aby stosowali leki firmy w której pracowałam. Istny koszmar, mówię Wam. Lekarze okropni, niedouczeni, ciągle chcieli łapówki, a ja nie chciałam im dawać :p. Pacjenci z daleka rozpoznawali, że to przedstawiciel i nie chcieli wpuszczać (wcale im się nie dziwię :)). Jedyne co było fajne to służbowy samochód :) I tylko tego teraz mi brakuje. Rzuciłam tę pracę, zaraz po zabiegu wywoływania poronienia! Jestem przekonana, że to przez nią nie udało nam się poprzednim razem!
Asiu, bardzo mi miło że tak ze mną czekasz na to USG! ;D A te ruchy trudno nazwać ruchami dziecka, na takie prawdziwe z kopniaczkami to jeszcze musimy trochę poczekać. A te obecne, to nie wiele się różnią od pracy jelit :) Poczekaj jeszcze tydzień, dwa i też poczujesz :) Poza tym ponoć szczupłe osoby szybciej zaczynają czuć ... Chyba ze 2 dziewczyny z naszego forum czuły je już wcześniej, w 14tc czy coś tak.

Mała masz rację, tylko byś siedziała w domu przed komputerkiem :)
Jak bardzo chcesz, to przecież możesz iść do innego gabinetu na samo USG. Moje będzie kosztować 100zł. Jeszcze się wybiorę na USG 3D, ale to dopiero w okolicach 30tc.
 
reklama
Basia a jaki masz salon? Kosmetyczny, fryzjerski czy jeszcze inny?

Kasiu za tydzień tzw. długi weekend majowy (mam nadzieję że poniedziałek będziesz miała wolny) to wtedy sobie odpoczniesz!
 
Dzieczyny wczoraj kupiłam sobie fajną gazetkę "Shape MAMA" z dołączoną płytą CD "Ciąża i poród". Gazetka fajna, są tam ćwiczenia, przepisy kulinarne i mnóstwo informacji o ciąży itp. (reklam też mnóstwo). A na filmie (45min) jest przebieg III trymestru i poród. Są tam 3 bohaterki, jedna rodzi szybko i bez problemów, jedna z użyciem kleszczy a trzecia ma cesarkę. Fajna sprawa, można już męża przygotowywać psychicznie :) Polecam. Cena spora 11,90zł.
 
czesć Dziewczyny

No no jak tu dziś gwarno ;D ja również nie mam jeszce netu w domciu więc zaglądam tylko w tygodniu mam nadzieje że sie to zmieni ;)

Doxa gratuluje kopniaczków ;D ;D to cudowne uczucie i bardzo się cieszę, ze kolejna z nas je czuje, SUPER :)
wiesz zazdroszcze Ci tego filmiku z USG ja mam tylko zdjęcia. Bardzo chciałbym mieć filmik z USG 3D ale niestety w Krakowie takiego nie ma

Mam do Was pytanie ostatnio słyszałam, że częste robienie USG jest szkodliwe czy to prawda????

Kika77 ja mam termin na 1 pażdziernik więc pewnie najwczesniej z Was wszystkich :)

Zaczynam się trochę martwić gdyż wcale nie chce mi się jeść i tylko czasem jestem głodna. Cały czas muszę się pilnować aby coś przekąsić :(

Pozdrawiam
 
szok dziewczyny :(
moja teściowa właśnie wróciła od lekarza i diagnoza brzmi półpasiec!!
boję się czy to nie zaszkodzi dzidzi.
jej lekarka mówiła że podobno nie, ale wiecie jak to jest ,co lekarz to co innego mówi
jeżeli chodzi o net to mam w domciu, ale wierzcie mi, czasami to nie mogę już na niego patrzeć :p
ale na forum zawsze znajdę chwilkę ;D
ja pierwsze ruch poczułam 9 kwietnia, teraz to już takie kopniaczki czuję :D najczęściej jak siedzę, ale mąż się czasem drazni z brzusiem i tak słodko do niego mówi" puk puk, tatuś do dzidzi, no kopnij do tatusia..." jak to słyszę to mi się śmiać chce, choć ani razu nie kopnęła go jak trzymał rączkę na brzuszku ;D bawi się z tatą w chowanego ;D
ale mi brzusio wywaliło, byłam nawet kupić ciążowe ogrodniczki, ale nie mają takich specjalnych. muszę się jeszcze porozglądać.
 
Niestety Doxa cały majowy weekend jestem w pracy , my nie mamy wolnego tak zadecydowało szefostwo.Jestem strasznie wściekła i coś mi się zdaje,że poczęstuję ich L4 przynajmniej tygodniowym.Bardzo chciałabym iść na to usg z nagrywaniem na płytkę ale u nas w najbliższym sąsiedztwie nie mają takowego sprzętu.ALE CI ZAZDROSZCZĘ DOXA !!!!. Trzymajcie się cieplutko bo pogoda jakaś dziwna.
 
asia27 dziekuję za pocieszenie.Byłam dzisiaj u mojego gina też powiedział mi że przyczyn kłucia może być wiele(powiększająca się macica,zaparcia itd.)i ciężko powiedzieć coś jednoznacznie.
Z dzidziusiem wszystko w porządku.Słyszałam bicie serduszka!!!Mogłabym non stop tego słuchać!!!Pierwszy raz usłyszałam swoje dziecko.Powiem Wam że zrobiło to na mnie większe wrażenie niż USG ale może dlatego że jak widziałam didzię to była to jeszcze kropka,tylko duuuża :)
 
Cześć Dziewczyny!!
Ja mam termin na 5 pażdziernika. Mam nadzieję,że to już ostateczna data, bo miałam już trzy :)!
Niestety moja ciąża jest o wysokim zagrożeniu, ponieważ wykryto u mnie łożysko przodujące w związku z czym ciągle plamię.
Jestem na chorobowym i staram się dużo wypoczywać. Bardzo boję się o moje maleństwo,alew mam nadzieję że wszystko jakoś się ułoży.
Pozazdroszczę Wam ruchów, ja nie miałam jeszcze przyjemności poczuć swojej fasolki!!
Pozdrawiam!! Kasia
 
kaszu27 chyba coś nie tak z twoim suwaczkiem. masz termin o 1 dzień wcześnij niż ja, a wg suwaczka to tak jakbyś miała na wrzesień :D
 
reklama
hey dziewczyny!
Ale mamy okropną pogodę... :( az się nic nie chce robić. A u mnie w pracy nadal śmierdzi po malowaniu! :(
Doxa ja też wczoraj rano kupiłam tą gazetę. :) oglądałam filmik. Śmiesznie nagrany, ale fajny. Tylko myślałam, że będzie wszystko naprawdę o ciąży a to jest faktycznie tylko o trzecim trymestrze.
Doxa współczuję- przedstawiciel medyczny, wiem dokładnie co to oznacza, choć nie z własnego doświadczenia! okropnie niewdzięczna praca, i ci lekarze- łapówkarze...
kaszu27-nie martw się, wypoczywaj, oszczędzaj a z maleństwem będzie wszystko ok. Trzymam kciuki! Zobaczcie ile my kobiety musimy w życiu przejść! Ciąża, poród... ale to mało, a psychicznie kto to wszystko by wytrzymał?! Który facet?!
 
Do góry