reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
a mnie powiedziano ze w raczki sie juz nie szczepi :( chyba bym wolała w reke, bo latwiej utrzymac raczke niz nozke. przynajmniej u mojego dziecka :D
 
Ja wolę w rączkę szczepionkę bo mogę przytulić Nisię do siebie w trkcie robienia szczepionki a potem szybko do cycusia i mniej wtedy płacze, ostatnio zapłakała tylko na koniec.
 
Prezes w michelina to w ogole ostatnio nie poczul... bardziej sie przejal widokiem pani doktor niz szczepionka... ::)
 
W naszej przychodni szczepią w nóżkę, ale jedna pani pokazuje grzechotki i zabawia dziekco,a druga szczepi. Natalia się mało zoerientowała, zdązyła się skrzywić i wyciągnęła łapki do zabawki.
 
Oli też w nóżkę dostaje ... na ścianie przy przewijaku jest mnóstwo kolorowych naklejek, leży sobie i patrzy, pani podchodzi, kłuje a on nic ;)
 
reklama
Do góry