reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witam!!! Dawno do was nie zaglądałam ale naprawdę nie miałam czasu.Ciągle tylko praca, potem po dziecko do mamy, po drodze zakupy i póżniej znowu praca w domu(sprzątanie, gotowanie i opieka nad dziećmi)
Wszyscy jesteśmy zdrowi (może ja tylko troche przemęczona),Julka rożnie jak na drożdzach juz nosi ubranka na 74, ważyłam ja ostatnio na wadze u koleżanki i ważyła 7,2oo.Wieczorami troche marudzi, chyba wyżyna jej się drugi ząbek.Dalej jak jestem w domku to zajada pierś, a jak mamy nie ma w zasięgu wzroku to pałaszuje wszystko co jej podadzą, niczym nie gardzi.

Zakupiłam niedawno wózek na allegro, jak tylko dojdzie to zrobię fotkę .Długo sie zastanawiałam i w końcu podjęłam decyzję, mam nadzieję,że nie bede żałować.Na dworze ciepło a my ciagle jeżdzimy w gondoli.Musiałam zaoferowć mojej kobietce spacerówke, w końcu jutro kończy pół roczku!!!!
 
Witajcie śpiochy ;)

Dzisiaj 0,5 roczku kończą: Natalka Magduśka oraz Julcia Kasi74



Kochane dziewczynki wszystkiego naj, naj lepszego!
Dajcie w kość mamusiom ;)
 
Polroczkowe dziewczynki, rosnijcie zdrowo



a tak w ogole do dzemdobry wszystkim... :)

pospalismy do 10... ale wcale nie czuje sie przez to bardziej zywa... ::)
 
no wlasnie tez mnie to zastanawia...



w soboty o 13 powtarzaja Zaklinaczke... dzis byl drugi odcinek, ten z Dexterem co walil glowa w podloge... ::)
 
reklama
Witaj Ina :)
Oj masz się biedulko ... super że chociaż Damianek ma się już lepiej ... koniecznie go pokaż, koniecznie!! I zdrówka dla Patryka!
 
Do góry