reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

cześć baby jak na drożdżach... :)

Doxa, to nie wiesz, że ostatni bedą pierwszymi... ;)

łooomaaaatko... ale wczoraj emocje tu były... naprawdę wszystkim tak oczy mokły???
ach, te hormonki... mi sie zdarza wzruszać na reklamach... a szczytem jest chlipanie na piosence z Kubusia Puchatka - ale to i przed ciążą się zdarzało... ;)


Syla, dobrze, ze trzeciej płci nie ma, bo nie wiadomo, czego bys się dowiedziała następnym razem... ;)

a z resztą czy płeć to taka ważna jest... najważniejsze, zeby nie szczekało... tfu, wróć... żeby było zdrowe... ;)
 
reklama
Cześć Doxa,

Jutro aktualne?? Mam nadzieję, ża tak bo zapisałam w kalendzażu i nie zamierzam zmieniać!!

Alw fajnie ma Syla. Dziewczynka! Chłopak tez jest pewnie fajny, ale z dziewczynką to ja wiem jak jest! I jest naprawdę super!!!!!
 
Cześć Dziewczyny,

Potraktowałam przez moment to forum, jak swoje prywatne. Przepraszam gorąco.I jeszcze raz



Cześć Wszystkim Mamusim!!
 
Doxa jak zrobiłaś z tym zdjęciem , jak je tu wkleiłaś ? Mnie nie wyszło wczoraj . Już nie mam patentu jak to zrobić . Pomóź
 
Witajcie, a martwiłam że będę tu sama do siebie pisać  ;)!

Magda i co Ty robiłaś sama od tej 5 rano?
A mąż sobie zasłużył na te pochwały, tylko uważaj żeby nie spoczął na laurach ;) Będziemy go tu wszystkie pilnowały  ;D ;D ;D

Małgosiu jak na razie aktualne! Nie wiem co mogłoby mnie powstrzymać od spotkania się z Tobą ??
Tak super, Syla będzie miała parkę :) :) :) Tak o tym marzyła! I jak widać marzenia się spełniają!!! I pewnie mama trochę pomogła!
 
Normalnie nienadążam, zanim ja napisałam to tu przybyło kilka postów!!! ;D ;D

Magda, ja robię to tak:
1. Wchodzę na stronę: http://www.imageshack.us
2. Klikam w przycisk "Przeglądaj" i wskazuję na komputerze zdjęcie które chcę zamieścić w internecie. Następnie klikam w przycisk "host it". (obydwa przyciski znajdują się po prawej stronie)
3. Gdy zdjęcie się załaduje, widać je na podglądzie dlatego jest małe, kopiuję (do schowka czyli ctrl+c) adres do zjęcia z ostatniej ramki. Adres zaczyna się od http:// ... a obok ramki po prawej stronie masz opis "Direct link to image".
4. Wchodzę na nasze forum, wybieram wątek, potem "wyślij odpowiedź" i klikam w drugą ikonkę w drugim rzędzie (z takim małym widoczkiem) nazywa się ona "umieść obrazek". W treści odpowiedzi pojawi się [ img][ /img]. Pomiędzy te dwa napisy, pomiędzy nawiasy wklejam adres ze schowka (ctrl+v). Czyli tak to powinno wyglądać: [ img]http://adresik twojego zdjęcia[ /img]. Oczywiście bez spacji przed img w nawiasach.
I to wszystko. Powodzenia!
 
cześć dziewczyny i dziękuję

Wczoraj jak położyłam się z Oskarem to i razem z nim zasnęłam.

Magda cieszę się że szybko się uspookoiłaś, nie ma co się denerwować dla dzidzi. Wiem że czasem to trudne no ale...

Doxa odnośnie podzielenia miłości macierzyńskiej to wszystko samo się układa ale trochę więcej trzeba myśleć nie tak jak ja wczoraj. Aż mi się przykro zrobiło. Oskarek widział że cały czas tylko płyta USG i komputer i widziałam że często chodził do łazienki. Całe szczęście że się ocknęłam....bo chodził wycierać nosek - smutno mu było i trochę mu łezka leciała. Oskar strasznie chciał mieć rodzeństwo ale ja wczoraj trochę przegięłam. Trzeba strasznie uważać. Wciąż się z Oskarem przytulamy i mówię mu że b. go kochamy i że to on jest pierwszy i najukochańszy i że Bozia spełniła jego marzenia o rodzeństwie....ale wczoraj go chyba to troszkę przerosło. No ale postanowiłam wszystko zostawić i poświęcić się tylko jemu, czytaliśmy przytulaliśmy się i rozmawialiśmy. Powiedziałam mu że na niego jeszcze bardziej czekaliśmy bo był pierwszy że po prostu bardzo się cieszę że dzidzia jest zdrowa i że Oskarek nie będzie już sam....no i zasnęliśmy. Dzisiaj go odwiozłam do szkoły i wszystko było ok. Tak wogóle to czekał na braciszka ale powiedział że wszystko jedno oby było zdrowe. zauważyłam że musimy jeszcze bardziej akcentować uczucia w stosunku do Oskara. Dziecko się cieszy ale też chyba czuje się zagrożone. Ale nie jest to trudne bo pierwsze kocha się najbardziej na świecie, później pojawi się kolejne więc miłość się dzieli ale wydaje mi się że rodzice mają jej tyle w sobie że żadne nie czuje się mniej kochane. Poza tym to nasze dzieci. Czy można jedno bardziej kochać od drugiego. Czy w rodzeństwie kocha się bardziej jedno od drugiego? Nie. Dziewczyny, które mają więcej rodzeństwa to wiedzą. Tak więc pewnie będzie trudniej ale za to Bosko.

Damaris wielki dzięki. Będziemy się wymieniały doświadczeniami jak jedno będzie na rękach a drugie przy spódnicy :laugh: :)
Jeśli chodzi o żylaki to koniecznie powiedz lekarzowi, musi je obejrzeć. Może wcale to nie to ale niech obejrzy. Ja akurat nie mam, więc nie potrafię Ci pomóc ale lekarz musi o tym wiedzieć.

Teddy znowu mnie ubawiłaś. Ciesz się że nie szczekasz taka była impreza :) znacie ten kawał? no niby nie jest płeć taka ważna. Pierwsza nie była :laugh: Ale chciałam mieć córunię żeby były siły w domu wyrównane. ;)
Mój małżonek, jak wczoraj do niego zadzwoniłam powiedział że lekarz się pomylił i wcale tam nie ma dziewczynki tylko Kacper. ;D Ciekawe co będzie mówił jak się ukochana córunia tatusia urodzi :laugh:

Małgosiu, chłopaki są super. Mówię to z własnego doświadczenia :laugh:

pozdrawiam serdecznie
 
Ja nic nie robiłam po prostu kręciłam się trochę no a potem wstałam i myślałam nad tym wszystkim, na zdrowie mi to wyszło bo humorek dopisuje. Trochę sobie postałam na świerzym powietrzu na balkonie i od razu mi się lepiej zrobiło . Teraz zastosuję się do otrzymanych instrukcji , więc moze zaraz zobaczycie jak wyglądamy , ale tylko pod warunkiem , że mi się uda
 
reklama
Kurczę chyba trochę za bardzo się rozwodzę i zanudzam. Hamujcie mnie proszę. Bo jak zacznę a jestem naładowana to nie mogę skończyć....i zanudzam Was.
 
Do góry