reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Mam pytano do Was. Czy macie może problemy z żylakami? Wczoraj wieczorem trochę się przeraziłam, bo na wewnętrznej stronie uda zauważyłam ok 4cm brzydkiej wystającej żyły! Nigdy w życiu nie miałam żylaków, moja mama zresztą też.
 
reklama
Mąż wrócił z pracy :) dziękuje wam wszystkim za pozdrowienia i również pozdrawia was wszystkie i wasze bobasy!!!! przeczytał co napisałyście :laugh: zrobił sie czerwony,zawstydził sie i aż mu dech zaparło :D chyba zadużo jak na jeden raz ;D
 
Damaris ja u siebie nie zauważyłam żylaków ... hmmm ... nie każda widoczna żyłka to od razu żylak, ale kto wie. Lepiej pokaż ją swojemu ginowi.

Magda mam nadzieję że mąż już doszedł do siebie ;)

 
Syla,

Gratuluję Ci. My bardzo chcieliśmy drugą dziewuszkę. Mój mąż uwielbia Małe Księżniczki. Może następnym razem się uda!!! Zazdroszczę Ci potwowornie (ale zdrowo)!
Ja znam tego lekarza! Opiekował się mną na Żelaznej, kiedy poroniłam w ubiegłym roku. Bardzo ciepły i lubi Stinga! :D
 
reklama
Cześć ja też już nie śpię . I chyba wstałam jako pierwsza , bo nie śpię już od piątej , ale dopiero teraz włączyłam komputer . Jak samopoczucie dzisiaj ? Bo moje całkiem całkiem. A mężuś wczoraj od tych pochwał urósł do wzrostu 2,5 metra tak go to po ciężkim dniu podbudowało , ale należało mu się . No i dzisiaj ma wolne więc pozwolę mu trochę dłużej pospać , a ja idę buszować po lodówce . Cały czas jestem , lodówkę mam niedaleko więc nie zniknę tak jak wczoraj.
 
Do góry