reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

no to faktycznie CI dobrze magdusiek...po masarzu szczegolnie ale mi tez bo mala juz od godziny po kapieli spi spokojnie ;)
nic to uciekam na filmik i na kolacje mezus wola
 
reklama
Oli podwoił wagę w wieku 3 miesięcy :laugh:  Dużo zależy od tego jaka była waga urodzeniowa! Im większa tym trudniej podwoić i potem potroić ;)
 
No tak, z tymi wagami to tak jest. Iga ważyła prawie 4kg więc jej trochę trudniej podwoić. Pewnie mamusia za mało serników i szarlotek jada ;) :laugh: ...ale i tak czuję co noszę ;)
 
no widzisz Doxa, o tym nie pomyślałam.

Dobrze, że dziś Andrzej przyjechał bo już zaczynały mi uszy puchnąć. Ale marudka z tego mojego dziecka. Leżaczek nie, zabawki nie tylko ręce i rzucanie się na nich ::) Po szczepieniach jest taka niespokojna.
Andrzej ją wykąpał i śpi. Cyc dziś też był be.

Ojej taki masażyk i mi by się przydał - relaksujący.
 
no, to dzionek zakonczony.... dziecie buszuje w wyrku, chleb buszuje w piekarniku, pani domu buszuje po necie...
 
dobry wieczór dziewczynki,

uff młody śpi....dzisiaj zabrałam dzieciaki z zerówki mojego synka na wycieczkę do mojej firmy....rany, uplinować szesnastkę prawie siedmiolatków - to niezłe wyzwanie - ukłony w stronę przedszkolanek i nauczycielek - ja bym się do takiej pracy nie nadawała....

w sprawie ostaniego spotkania - wyjaśnienia w innym dziale   :-[

Efunia buziaki dla Tymusia  :-* :-*

Teddy kochana nie doszły żadnie zdjęcia - spróbuj raz jeszcze plisss..

Magdusiek ty szczęsciaro, ale ci tych masaży zazroszczę....

 
jazz, bo mnie poinformowalo, ze masz przepelniona skrzynke... ale tylko raz, wiec myslalam, ze drugie dotarly...
juz wysylam ponownie, sprobuje po 3
 
reklama
Do góry