reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

acha Syla no to żeczywiście tak, nawet USG o nie to samo co "skrobanie" ;D

A z tym suwaczkiem to nie wiem czy dobrze wskazuje 9wg mnie nie), jutro idę do gin więc napisze czy sie zgadza
 
reklama
wciągać brzuch?! he he
dobre! ciekawe czy za kilka miesięcy udałoby ci się wciagnąc brzuszek? :) a maleństwo chyba odpowie ci wtedy solidnym kopniakiem! :p :laugh:
 
co my byśmy zrobiły bez tych naszych mam...
moja mama codziennie gotuje mi biadki,bo sama nic nie moge sobie ugotwać, i to z myslą o mnie przygotowuje te obiadki! A reszta domowników narzie nic nie mówi. :) Ogródeczek przekopany, owoce nowe będzie kupowac i sadzić, żeby maleństwo miało owoce z nowych krzaczków! Do lekarza jeźdźi żeby zająć mi kolejkę, zebym to ja nie musiała tam siedzieć godzinami (bo tyle się czeka na poczekalni u mojej gin.). Oj kochana jest ta babcia! ::)
 
mała26 pisze:
Karen! i dostałaś w atlanticu taki rozmiar? Ja niestety nie mogę dostać miseczki D! Pytałam już w dwóch sklepach z bielizną atlantica i nic! Dlatego tez kupiłam dwa wielkie białe aseksualne spadochrony!!!! fuj! dobrze ze wygodny chociaż!  :p

W nieusztywniony biustonosz zmieszczę się w miseczkę C tym bardziej że jest dodatek elastanu ale usztywniony to już D lub DD a taki rozmiar mierzyłam w Triumphie.W Atlanticu jest dużo fajnej bawełnianej bielizny ale rozmiarówka rzeczywiście dla nastolatek.Upchałam biust w C i kupiłam.
 
wiesz Mała26 zazdroszcze Ci ja do Mamci to jeżdże na obiadki ale tylko w week :(

No ale jak dzidzia się urodzi to wszystkim zapowiedziałm, że wracam do domu (rodzinnego) bo z Mamą i siostrami to zawsze raźniej ;D i weselej :D

Karen no i kto by pomyslał, że z tymi cycami to tyle zachodu, a wszystko jeszcze przed nami.. ::)
 
Hej dziewczyny

Doxa - z tymi ubrankami to rzeczywiście mam fajnie. Tyle tylko, że moja siostra ma 2 chłopaków. Jak urodzę dziewczynkę to skorzystam tylko częściowo :laugh:.
Magdeczka - nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę. Narazie nawet nie potrafię sobie wyobrazić jakie to uczucie ::) ::).
*Syla* - czy tem brzuch to tak jakby nagle po jednej stronie zrobił ci się twardy kamień? Idę w sobotę do gina, zobacze co mi na to powie bo mam chyba identyczne doznania jak Ty. I jajniki tez mnie bolą.
Dziwczyny, jak miałam w 8 tygodniu USG to czy teraz też będę mieć? Jak było u Was???? ;D
 
Ja miałam na samym początku w 3 i 4 tygodniu ciąży robione 5 razy USG-było podejrzenie ciąży pozamacicznej i mam nadzieję że ta ilość nie zaszkodziła dzidzi.Później w 8 tyg jedno USG kontrolne.Przy każdej wizycie gin pyta mnie czy chcę USG ale uprzedził że mimo tego iż twierdzi się że nie szkodzi to nie wiadomo co badania wykażą za jakieś 10 lat.Myślę że teraz przy kolejnej wizycie-25 kwiecień-będę miała robione USG przy okazji słuchania serduszka.
 
reklama
Hej dziewczyny
*Syla* - czy z tym brzuchem to tak jakby nagle w dole wyrósł Ci kamień?? Bo ja kilka razy miałam coś takiego. Nawet mój mąż się przestraszył jak dotykał. W sobote idę do gin, ciekawe co powie mi na to. Dobrze że o tym pisałaś, bo inaczej zapewne nic nie powiedziałaby o tym.
Magdeczka - nawt nie wiesz jak Ci zazdroszcze. W tym momencie nawet ciężko mi sobie wyobrazić jak to jest. Ale zapewne to jedna z najfajniejszych rzeczy w ciąży? :)
Doxa - co do ubranek to rzeczywiście mam fajnie. Tyle tylko, że moja siostra ma 2 chłopaków, więc jak będzie dziewczyna to skorzystam jedynie połowicznie ;D. Ale to i tak dużo jak na początek. Mam już uskładanych ogrom gażetów (np. stojak pod wanienekę, chodzik, rowerki itp) ::) ::)
Dziewczyny, ogromnie Wam współczuję tych wszystkich dolegliwości żołądkowych. Mnie muliło okropnie ale już dawno przeszło i tylko czasami wieczorami coś tam się mi odzywa w brzuchu. Mam co prawda awersje do wszelkiego rodzaju mięska (nie jest ważne ani jakie ani jak przygotowane, poprostu nie moge na to patrzeć. Nawet rosołek mojej mamy budzi u mnie mieszane uczucia), ale ogólnie już większość niedogodności żołądkowych mi przeszło :laugh: :laugh:
Co do brzuszka - zamiast rosnąć gdzieś mi się schował :). Już miałam taką fajniutką piłeczkę a teraz ledwo widać że mam brzuszek :( :(. Złości mnie to bo czasem to zastanawiam sie czy w ogóle to jestem w ciąży :). Jedyne co mi dolega, to to, że męczę się okrutnie. Jak dojde w pracy do swojego gabinetu na 2 piętrze to mam najzwyczajniej w świecie zadyszkę.
Mam jeszcze jedno pytanko. Dziewczyny, jeśli miałam robiome USG w 8 tygodniu (poprzednia wizyta) to czy w tym też będę miała? Jak było u Was. Przyznam że bym chciała, tym bardziej, że poprzednim razem lekarz mówił, że w około 11 tygodniu to już widać rączki i nóżki. :)Fajnie tak byłoby zobaczyc jak dzidzia do mnie macha ;D ;D. jak było u was??

 
Do góry