reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Wszystkim Wam życze tych kopniaczków ;D ;D a ja jestem w 16 tyg, i wtedy gdy poczułam te ruchy to wcale na nie nie czekałam tzn spodziewałm się ich tak ok 20 tyg i może dlatego je poczułam, że byłam rozluźniona i sobie spokojnie odpoczywałam. Bo teraz nic tylko na te kopniaczki czekam, ale co tam wszystkie sie doczekamy ;D ;)
 
reklama
udał się suwaczek! :) W 16 tygodniu jesteś i nic nie widać jeszcze? A sama pewnie już czujesz więcej centymetrów w pasie? :) i ubrania tez przymałe? :)
 
Doxa, rzodkiewki i pomidorki staram się wciągać ale leży to później na żołądku i dokucza. Ja głównie biały ser kładę na kanapeczkę i oczywiście solę (duuuuuużo). Przed ciążą prawie nie używałam soli, ale to się ciężarówkom przewraca w głowach co :)

Smarujcie dziewczynki się kremami może pomogą. Ja w pierwszej ciąży nie smarowałam i dostałam na piersiach rozstępy:( O dziwo na brzuchu nie. Teraz postanowiłam smarować (jak mi się przypomni to to robię:)

Doxa to że Ci przeszły dolegliwości to tylko się cieszyć. Nie smuć się tak powinno być, wszyscy krzyczą, że po 12 tyg powinno być lepiej. U mnie jest ale tylko trochę. Zazdroszczę Ci.

Mała26 rozumiem twoje zatroskanie, ja też mam bóle brzucha, dziwnie twardnieje mi pod koniec dnia pracy. Moja gin powiedziała, że mam wtedy brać Nospę i odpoczywać, a jak nie przejdzie to wtedy do lekarza. Jak mam odpoczywać siedząc w pracy? Pod biurkiem???  Wczoraj się porządnie wystraszyłam bo jak mnie złapało o 16, wzięłam nospę, ale trzymało mnie do 18, do momentu kiedy się nie położyłam. To jest takie dziwne uczucie jakby z brzucha zrobił się kamień. Obiecałam sobie że jak dzisiaj się to powtórzy to idę jutro do gin i idę na zwolnienie, bo przez tę pracę narobię kłopotów. W końcu wszędzie trąbią że powinnyśmy teraz dużo odpoczywać.  

Magdeczka ale masz super!!! mnie kiedyś raz też zaskrobało, ale już długo nic nie czułam :( Trzeba cierpliwie czekać. Nic tak nie udowadnia, że masz w brzuszku nową istotkę jak jej ruchy, prawda? Nawet USG to nie to samo. Według Twojego suwaczka to jesteś juz w 17 tygodniu, 16 pełnych. Zgadza się?


pozdrawiam serdecznie wszystkie podwójne kobitki
 
no właśnie, jak tu odpoczywać, oszczędzać się jak trzeba siedzieć 8 godzin przed komputerem!!!! :( Na zwolnienie nie moge teraz iść bo mam za dużo pracy! Może w maju o tym pomyslę, jeśli sytuacja się nie zmienia, a mam nadzieję że się zmieni! Bo naprawdę boję się tych bóli i kłucia jajników! Moja gin. powiedziała, że te bóle to normalla a kłucia jajników właściwie też nie groźne bo w ciąży zapalenia jajników nie można się nabawić! Ale ja się martwię o dzidzię! Staraliśmy się o nią przez rok! Mój mąż próbuje mnie pocieszać, że to normalne, że przecież wszystko mi się rozrasta! Z niego teraz taki mądrala, czyta wszystkie gazety jakie sa chyba na rynku polskim! ::)
 
a propos rozstępów. Podobno oliwka dla dzieci to dobry sposób na rozstępy? Kupiłam sobie Johnsona oliwkę w żelu, smaruję się po każdej kąpieli, mam nadzieję, że to coś pomoże. :)
 
Ja mam krem przeciw rozstępom Gerbera.Ładnie pachnie ale do tej pory użyłam go kilka razy coś nie mam natchnienia do smarowania.Byłam wczoraj kupić sobie stanik bawełniany.Dlaczego te do kobiet ciężarnych i karmiących są takie...brzydkie a już na pewno całkowicie aseksualne?Dwa białe trójkąty działające odstraszająco na naszych mężczyzn.Ja wszystko rozumiem ale czy my w tym stanie nie możemy czuć sie seksownie i kobieco???Poszłam i kupiłam sobie z Atlanica fajny komplecik bawełniany wygodny,czarny w białe groszki.No i wygladam jak kobieta!!!Ale co najlepsze z rozmiaru C doszłam do DD.Życie w ciąży jest cudowne!!! ;)
 
Karen! i dostałaś w atlanticu taki rozmiar? Ja niestety nie mogę dostać miseczki D! Pytałam już w dwóch sklepach z bielizną atlantica i nic! Dlatego tez kupiłam dwa wielkie białe aseksualne spadochrony!!!! fuj! dobrze ze wygodny chociaż! :p
 
Strasznie mnie męczy ta praca w dodatku do końca miesiąca mam same popołudniówki.Jak wracam do domu to jestem strasznie skonana i najchętniej zasnęłabym na wycieraczce hahahah. Mam nadzieję ,że niedługo bedzie lepiej.POZDRAWIAM!!!!
 
reklama
Powiem Wam coś a propos rozmiarów: ostatnoi to chyba nawet moją mamę zaniepokoiło to ,że tak niewiele widac i dostałam ochrzan, że niewolno mi wciągac brzucha ;D ;D a ja jej tłumaczę i pokazuję, że ja po prostu tak wyglądam i o wciąganiu brzusia nawet nie pomyślałam :laugh: ale pomalutku ciuszki stają sie ciasne jak siedze to rozpinam spodnie ;)

dostałam rade od koleżanki aby urzywac kremu na rozstępy od poczatku no i tak robię mała 26 z tą oliwką to ja też tak słyszałam i wyprubuję

ja mam miseczke C i ztym rozmiarem to kłopotów nie ma, ale myślę że jak by było D to by mi nie przeszkadzało hi hi.. ;D
 
Do góry