reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Doxa,

Jeszcze jakieś pytania. Jak na dzisiaj wystarczy to spadam do łóżeczka. Może mężulek się podłączy. Olka u Dziadków. Festyn pora zacząć!! ;D
 
reklama
Dopiero tera znalazłam chwilkę by do was zajrzeć, trochę sie naczytałam.Cieszę sie że nie macie większych problemów i wszystkie mamy dobre samopoczucia(poza drobnymi zmianami nastrojów hahaha).Dzidzia ostatnio strasznie bryka a ja cieszę się z tego powodu jak małe dziecko.Jak leżałam w szpitalu to było spokojne ale to chyba od relanium , bo ciągle nam je dawali(żeby mieć spokój).Teraz wszystko wraca do normy i czuję się coraz lepiej, czasami pobolewa brzuszek ale wtedy zaraz biorę nospę i kładę się do łóżka.Apetyt dopisuje a szczególnie na truskawki pod każdą postacią.Teraz mykam spać .DOBRANOC
 
Cieszę się Kasiu, że wszystko u Ciebie w porządku!
Szkoda tylko, że tak mało czasu możesz spędzać na forum.
 
hmmmmmm nio i przysnęło mi się trochę :-)
Na temat Opola sie nie wypowiem bo z tego co kojarzę zasnęłam po drugiej piosence :-)
Mam nadzieję, że jutro bedzie okazja do rozmowy z Wami.

Trzymajcie się cieplutko papapa
 
reklama
Dzień dobry Kobietki,

Od razu widać, że weekend się zaczął Tak tu puściutko i pierwsza jestem.

Jolik,
oglądałaś Opole? Jak było?
 
Do góry