reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Doxa,

Nie u Roszkowskiego, nawet nie wiem kto to jest. Ja mam Piotrka Pietrzaka i Jego żone Małgosię. Oboje Ginekolodzy położnicy i w dodatku nasi przyjaciele.
 
reklama
Ja swoją zgagę zabijam migdałami, tylko one przynoszą mi ulgę :-)
Uwielbiam słodkości, a niestety one doprowadzają do tej przypadłości FUJJJJ
 
Gosiu, to super że masz takich zaufanych ginów, Roszkowski to spec od USG genetycznego, pisałaś gdzieś że jesteś po badaniach prenatalnych, to pomyślałam że poszłaś do niego.

Jolik - rozumiem, rozumiem cię dobrze, ale nie mam fajnych zdjęć bo na 3D za mało wyraźna jeszcze buźka, a na 2D głównie mam narządy, ale zaraz coś skombinuję specjalnie dla Ciebie!

A ja szczęśliwie chyba nie mam zgagi, albo nie wiem co to jest ;)
 
Doxa,

Badania miałam w IMiD, robine przez cały zespół genetyków. Jesteśmy objęci programem, także na własną rękę nic nie kombinuję mam zaufanie do tamtejszych speców. ;)

Jolik,

Zgaga?? Sprawa mi nie znana! Ale zaparcia ... cóż temat rzeka! ;D
 
Właśnie, ja do tej pory nie wiedziałam co to zgaga, a teraz szkoda gadać - TO JEST STRASZNE !!!

DOXA dziękuję Ci za spełnienie moich fotkowych zachcianek :-)

MAŁGOSIU ja natomiast przemiane mam teraz taką jak nigdy dotąd. Codziennie mniej wiecej dwa razy w toalecie :-)
Mam nadzieję, że wiecznie tak zostanie. Przed ciążą co drugi dzień piłam jakieś ziółka :-)
 
reklama
ale mnie dzisiaj miło zatkało. byłam w hurtowni kwiatów w bytomiu i wstapiłam też do hurtowni z ubraniami i wiecie co... tam są cudne rzeczy dla maluszka ,a jakie tanie!!!! muszę tam zabrać tatuśka i przepuścik troszkę kasy... ;D
dwuczęściowy komplecik z welurku za .... uwaga 17-,, a kaftaniki od 4.5-, ale okazja, pewnie wszystko tam zakupię dla maluszka, przynajmniej zaoszczędzę
 
Do góry