reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Pewnie, że się właczam :-)
Dzisiaj cała nocka dla mnie hihihih Mój mąż pojechał na 9 godzinny maraton do kina ... zwariował nie ma co. Trzy części "Władcy pierścieni" :-) A ja jak tylko nie usnę trochę z Wami pogadam :-)
 
reklama
DOXA udało Ci się coś zrobić z Twoim filmikiem z USG ?

Moim typem jest TYMOTEUSZ, Tymon, Tymek nio i Tymuś, ale nie wiem czy tak zostanie :-)
 
Jolik udało się, mogę go oglądać na komputerku męża, muszę zrobić jakieś stop klatki i wtedy wrzucę na forum fotki!
 
Doxa no to weź się do roboty kochana :laugh: One już od kilku dni powinny być w odpowiędnim wątku :-)
Mnie z ciekawości strasznie skręca :-)
 
Fajnie, że macie takie zdjątka, ja ztego wszystkiego, we wtorek zapomniałam wziąć. Na szczęście kolejną wizytę mam 21 czerwca, to wtedy nadrobię, ale mam kasetę VHS, tylko Wy sobie jej nie obejrzycie. :(
 
Małgosiu pewnie byłaś u Roszkowskiego skoro masz kasetę video. Ale możesz przegrać kasetę na DVD a potem filmu zrobić stop klatki ;D ;D ;D
 
reklama
Doxa zrozum mnie, ja następne USG mam dopiero w 31 tc. Przecież to wieczność... dlatego czekam na Wasze zdjątka. :-)
 
Do góry