reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
to nie lataj tylko zostań u nas!! ;) :laugh: a dzidzia urodzi się i tak wtedy kiedy będzie chciała!! :)

Hey Doxa! co jest z Twoim humorkiem? Czyżby nasza kochna handra? Widzisz jakie amm zaległości? NIc nie wiem co się u was dzieje! :(
 
Nie Mała to nie chandra, dostałam zalecenie leżenia w łóżku - dzidzia pcha się głową w dół i musi się trochę wycofać. Dlatego miałam/mam te bóle podbrzusza, skurcze itp. :(

A Twoja gin. czemu każe iść Ci na zwolnienie? Przez bóle?
 
ojej! Doxa jak to? A nadal masz te bóle?
Moja gin powiedziała, że mam iśc na zwolnienie bo po wywiadzie ze mną powiedziała, ze nie mogę się tak przemęczać i stresować. Ja chciałam iść na to zwolnienie od 27 c zerwca ale ona wyjeżdża po 20 czerwca na wczasy więc nie mogłaby mi wypisać w tym terminie, a powiedziała, ze skoro teraz jestem przemęczona to teraz mam iść.
 
Dobrze Mała, że u Ciebie tylko przemęczenie!
Ja myślałam że te moje bóle, parcie na pęcherz itp. to normalna sprawa w ciąży, a na USG okazało się że to mój synio głowę wciska już do dołu ;D i dlatego mam takie odczucia.
Generalnie mam się oszczędzać i odpoczywać, leżeć z poduszką pod pupą ;) Ale nie jest jeszcze źle, bo szyjka nadal długa 35mm, dokładnie taka jak 6 tygodni temu, więc jest dobrze!!!
 
dzień dobry, dopiero wróciłam z giełdy, mam dość :(
wstałam o 5 ale nie pisałam nic na necie żeby WAS nie obudzić ;D oki żartowałam
idę zaraz do kwaiaciarni zrealizować zamówienia, jutro na ślub a pojutrze na rocznicę komunii
jak wrócę to się odezwę
 
cześć dziewczynki.

Doxa na pewno leżenie pomoże. Nie martw się. Ostatnio byłaś jakaś przybita. Taki z tego morał że kobieta w ciąży powinna odpoczywać i myśleć tylko o dzidzi i o sobie. Widzisz jakie miałaś przeczucie z tym przyspieszeniem terminu USG. To na pewno pomogło i teraz juz się maluszek uspokoi i będzie cierpliwszy.

A z tym moim USG to pewnie tak wyjdzie że pójdę sama. Andrzej jeździ teraz w tygodniu do firmy (pamiętasz opowadałam o niej) bo teraz wykorzystuje jeszcze urlop a póxniej wraca do firmy w której "pracował" żeby odbyć 3 miesięczne wypowiedzenie. Więc teraz chce wykorzystać czas i ustawić wszystko w firmie. Poza tym ją przenosimy bliżej Warszawy, żeby była lepsza kontrola a to niestety wiąże się z budową hali  :( Więc trzeba się sprężyć. Ta firma z której dostał wypowiedzenie tez jest dziwna nie wiem po co ma tam siedzieć te 3 miesiące. Powinni go zwolnić juz z wypełniania obowiązków i tyle. Tym bardziej że jego stanowisko zostało zlikwidowane! Uffff ale sie napisałam :)
Oskara nie chcę brać na usg bo nie wiem jak do tego podejdzie jest za mały.

Mała jeszcze raz powtarzam że super wyszło z tym Twoim zwolnieniem. Należy Ci się. Odpoczywaj kochana i wracaj do nas pełna sił. :)

Jolik ach te kobiety pracujące, co? Widzę że wszystkie już na rzęsach pracujemy.

A reszta śpi????
Kaszu nie martw się i chodź tu pogadać. Chyba jeszcze pamiętasz po co tu jesteśmy???? Żeby poprawić Ci humorek. Pamiętaj co się odwleecze to nie uciecze. Ale pewnie to małe pocieszenie dla Ciebie. Widzę że mamy podobne podejście do życia. Dziś pomysł i dziś realizacja!! Spokojnie dojdzie do skutku może w jeszcze lepszym momencie. :)


 
a co do samopoczucia to też mam od kilku dni takie kłucia, ale jak weznę no-spę to mi przechodzi.
njic nie mówię gin bo jeszcze do szpitala wrócę a strasznie nie chcę
 
reklama
Dzięki Syla za pocieszenie! Może rzeczywiście intuicyjne przunęłam to badanie ;)
Wczoraj leżałam cały dzień (ale nie wygodnie mi się pisało ;)), dzisiaj siedzę bo generalnie lepiej się czuję!

hmm szkoda że pójdziesz sama, ale chociaż dostaniesz film, więc mężulek będzie mógł obejrzeć dzieciątko no i Oskar oczywiście ;) Syla pytaj o wszystko co zechcesz tego lekarza, naprawdę jest fajny, jak zechcesz aby na coś szczególnie zwrócił uwagę podczas badania, to poproś! Jestem pewna na 100%, że powie Ci płeć ;D

Też byłam pewna, że zwolnią Twojego męża z pełnienia obowiązków ;), ale cóż mamy kapitalizm i wyzysk! Trzymam kciuki za rozwój Waszej firmy!

Kika - nie przemęczaj się tak, te kłucia i bóle nie są bez powodu!
Widzicie wszystkie nas coś tam boli, więc myślałam że to norma ... Ale uważajcie dziewczyny i dbajcie o siebie!!!
 
Do góry