reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Oj baby.... cyckowe tematy.....
Moje tak urosły, ze w NIC sie nie mieszcze. Smaruje kremami nawilzajacymi, ujędrniającymi, a teraz mam próbki kremu Mustela, co to niby na te nasze piersiatka najlepszy jest. Tyle ze drogi okropnie i nie wiem czy taki sobie nabędę jak skończę te mini-tubeczki. Wprowadzę jeszcze oliwkę i zobaczymy ;D

A teraz uciekam!!!! Lecim na USG dzizdurka poogladać
Do jutra!!
 
sorki ale ja się wyłączam chyba się urwę do domu tzn po Oskara i jeszcze dziś ma zajęcia z teakwondo nie wiem jak tam wytrzymam. Strasznie mnie męczy ta zgaga, obyście nigdy nie miały okazji tego odczuć. A i cyckonosz pewnie za ciasny i też się dokłada do zgagi.

buziaki
 
cześć mamuśki..jestem Justyna z piaseczna mam termin na 26 październik mam 25 lat i już jednego cudnego synka Patryka który za tydzień skończy 3 latka...no to się ładnie przedstawiłam a teraz do tematu "cycki":)...ja po  Patryku nie miałam żadnych rozstępów na piersiach ani na brzusiu mam tylko pajączki na dole pośladków a teraz z drugim bobasem też jak dotąd nie mam żadnych oznak ja nacieram się balsamem który wam szczerze polecam balsam garniera pomarańczowy :)super się wchłania skóra robi sie jędrna a do tego na biust brzuch i pośladki ładuje krem na rozstępy penaten krem dla kobiet w ciąży cena około 25 zeta używałam go też w pierwszej ciąży... no a tak poza tym to ide w piątem do gina ciekawe czy powie mi czy to chłopczyk czy dziewczynka ...buziak
 
reklama
Do góry