reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Małgosiu bardzo dziękuję za życzenia  :)
oraz namiary na H&M, akurat mam tam bardzo blisko!!!  ;D ;D ;D
Słyszałam, że w H&M w dziale dziecięcym są bardzo ładne rzeczy, ale bałam się tam pójść bo pewnie wykupiłabym pół sklepu  ;)  ale teraz to już pójdę !!!!

Frezja oto link do żabki http://www.mazec.org/crazy.frog.swf - trzeba mieć włączone głośniki i trochę poczekać, ale warto :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
witam witam wszystkie tuptusie i ich mamusie. długo mnie nie było ale wybraliśmy się na wycieczkę na calutki weekend i dopiero wczoraj wróciliśmy.wypoczęłam po całym tym zamieszaniu z komunią, choć wszystko się udało, to cieszę się że mam już to za sobą. synuś w brzuszku ma już ustalony rytm dnia i nocy. podobno po porodzie tak zostanie, ach byłoby cudownie, bo teraz jest taki spokojny.
 
Oj dziewczyny, to mnie rozbawiłyście!! ;D ;D ;D
Frezja ptaka znałam, ale te laski też śmieszne! ;D ;D
Doxa żaba spoko ;D ;D ;D

Małgosiu piszę pracę na temat: Dylematy wyboru zawodu, przed którymi stoi młodziż szkół gimnazjalnych.
Spoko co???
Na szczęście już prawie koniec - tylko przeczytać i wydrukować... :D :D :D
 
reklama
dzieki Frezja
zapomniałam wam powiedzieć że byłam na usg 3d, i mam płytkę z nagrania- niestety nie w 3d tylko w zwykłym, ale widać wszyściutko. w pewnym momencie widać że to chłopiec bardzo wyraźnie. mój mąż jak mu lekarz pokazał na monitorze że to syn to stwierdził że dużego ma :) a lekarz że chyba po tacie... ale się uśmiałam ;D :D :D :D
 
Do góry