reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam, ktoś umie odpowiedzieć na moje pytanie?

reklama
Dorzucę swoje trzy grosze. Taki pęcherzyk jak na zdjęciu miałam w 4 tygodniu ciąży. To ten właśnie czas lekarze określają wczesnym etapem ciąży. 6 dni po stosunku jeszcze o żadnej ciąży nie ma co mówić, bo jej po prostu jeszcze wtedy nie ma (ten proces to nie jest 5 minut tylko dni). Nie ma opcji, żeby to było Twoje dziecko. Jest duża szansa, że dziewczyna wiedziała że jest w ciąży podczas waszego zbliżenia.
 
Dorzucę swoje trzy grosze. Taki pęcherzyk jak na zdjęciu miałam w 4 tygodniu ciąży. To ten właśnie czas lekarze określają wczesnym etapem ciąży. 6 dni po stosunku jeszcze o żadnej ciąży nie ma co mówić, bo jej po prostu jeszcze wtedy nie ma (ten proces to nie jest 5 minut tylko dni). Nie ma opcji, żeby to było Twoje dziecko. Jest duża szansa, że dziewczyna wiedziała że jest w ciąży podczas waszego zbliżenia.
To jak na zdjęciu pęcherzyk GS 0.82 cm to jak 4 tygodnie ciąży to czyli 2 tygodnie musiała spać z kimś bo nierozumiem. Zna ktoś średnice pęcherzyka? Bo internet cały przeszukałem.
 
I od kiedy pojawia się pęcherzyk ciążowy po stosunku od kiedy zaczyna rosnąć czy się pojawiać na usg.
 
W poprzedniej ciąży, którą straciłam pęcherzyk ciążowy miał 0,65cm w 5tc 2 dniu . I był to wymiar odpowiadający tygodniowi ciąży
 
reklama
Do góry