reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam, ktoś umie odpowiedzieć na moje pytanie?

reklama
Napewno nie ma takiej możliwości? Bo nie wiem na czym stoję, pęcherzyk można na usg najwcześniej dostrzec ile dni po stosunku? Ta dziewczyna jest pewna Ze to ja jestem ojcem. Już nie wiem co myśleć,
Na pewno nie 6dni po stosunku. 6dni po stosunku to mówię ci jeszcze test ciążowy nie wyjdzie który wykrywa hormon ciążowy gdy jego stężenie jest bardzo niskie na początku ciąży a żeby było można zobaczyć pęcherzyk na usg stężenie hormonu musi wynosić około 1000
 
Po czym pani to poznaje ?
Pęcherzyk będzie widoczny w badaniu USG ok 2 tygodnie po zapłodnieniu, tj. przy stężeniu beta hCG 750–1500.
6 dni to jest minimalny czas, by doszło do implantacji. A moment implantacji jest to moment, w którym zaczyna się wydzielać beta HCG (a startuje od 0). Niemożliwym jest zatem by beta w 6 dniu po stosunku była na poziomie 750, a tym samym niemożliwe jest by był pęcherzyk widoczny na USG.
 
Kolego dla nas kobiet to jest proste jak budowa cepa.
Dla ciebie to taka czarna magia ( pamietam gdy mojemu to tłumaczyłam jak to wszystko działa z biologicznego punktu widzenia 😄
) .

Jest seks. Wszystko zależy od tego iludniowe cykle ma babka ale czyby je miała 28dniowe czy 35dniowe to po 6dniach nawet nie dojdzie go konkretnej implantacji, czyli zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki kobiety przez męski plemnik.
No po prostu w organiźmie to nie działa z dnia na dzień.
Jak już się zagnieździ ( czyli mija jakieś 7-8 dni ) to jeszcze dochodzi kilka dni tzw implatnacji. Od seksu do zakończenia tego momentu musi minąć jakieś 12 dni.
12 dni.
Poootem dopiero organizm kobiety wytwarza hormon Beta HCG. Od tego momentu musi upłynąć +/- kolejny tydzień żeby USG wychwyciło sam owy pęcherzyk ciążowy. Wcześniej urządzenie go nie znajdzie.
Rozumiesz więc o co chodzi ?
od seksu mija nam jakieś 3tygodnie.
 
reklama
6 dni po stosunku ze mną poszła do ginekologa wysłała mi zdjęcie ( ginekolog powiedział ze to bardzo wczesna ciąża) , był tylko pęcherzyk ciążowy taka plamka na usg. Nie było zarodka. Rozumiecie coś z tego? Bo nie mam kogo się spytać nawet. Skoro ginekolog powiedział ze wczesna ciąża to może to ta sprzed 6 dni nie było przecież zarodka… sama jakaś plamka nic więcej
No chyba ze zaszła przed spaniem z Tobą , bo napewno pęcherzyk ciążowy po 6 dniach by się nie pojawił
 
Do góry