reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam, ktoś umie odpowiedzieć na moje pytanie?

6dni od stosunku nie jest to możliwe. Na tym etapie to nawet test ciążowy jeszcze nie wyjdzie a co dopiero mówić o tym żeby było coś widać na usg.
To w którym tygodniu ciąży niby mogła być jak uprawiała ze mną sex , a po 6 dniach od naszego stosunku już ginekolog widział pęcherzyk plamka taka na usg ale bez zarodka.
 
reklama
Jeśli faktycznie JEST w ciąży to na pewno nie ze stosunku sprzed 6 dni. Na 100% nie.
Sa dwa wyjścia : albo podczas stosunku już była w ciąży albo wcale w niej nie jest.

jeśli to pęcherzyk bez zarodka to ja bym stawiała na jakiś 4-5tydzień
 
6 dni po stosunku ze mną poszła do ginekologa wysłała mi zdjęcie ( ginekolog powiedział ze to bardzo wczesna ciąża) , był tylko pęcherzyk ciążowy taka plamka na usg. Nie było zarodka. Rozumiecie coś z tego? Bo nie mam kogo się spytać nawet. Skoro ginekolog powiedział ze wczesna ciąża to może to ta sprzed 6 dni nie było przecież zarodka… sama jakaś plamka nic więcej

Jeśli jest w ciąży to ba pewno nie z Tobą . Musiała być wcześniej w ciąży. Po 6 dniach od stosunku to by się nawet nie zagnieździło jeszcze. Pęcherzyk ciążowy jest widoczny gdzieś kolo 5tc
 
To w którym tygodniu ciąży niby mogła być jak uprawiała ze mną sex , a po 6 dniach od naszego stosunku już ginekolog widział pęcherzyk plamka taka na usg ale bez zarodka.
No nie wiem 4/5? Oczywiście licząc od dnia ostatniej miesiączki. Jeśli wcześniej nie uprawiałeś z nią seksu i tylko ten jeden raz w takim czasie to raczej dziewczyna cię okłamuje [emoji2368]
 
Wysłała mi zdjęcie z usg i ginekolog powiedział ZE TO BARDZO WCZESNY ETAP CIĄŻY ze widzi ciąże na usg i zdjęcie plamki. No Ok zobaczymy co będzie.
 
Wysłała mi zdjęcie z usg i ginekolog powiedział ZE TO BARDZO WCZESNY ETAP CIĄŻY ze widzi ciąże na usg i zdjęcie plamki. No Ok zobaczymy co będzie.
Jeśli tak jest to powtórzę to co napisałam i to co inne dziewczyny tu już napisały.
Jeśli jest w ciąży to w jakimś 4-5 tygodniu.
Jeśli miałeś z nią seks jakieś ... 2-3 tygodnie temu no to ok, ale jeśli seks był TYLKO 6 dni temu i to był twój jedyny raz z nią to to nie jest twoja ... sprawka.

Nie ma absolutnie opcji żeby była w ciąże z seksu sprzed 6 dni, tylko ze wcześniejszego stosunku.
 

Załączniki

  • 686963AF-9300-4BD6-8FA6-A3E8C7489A82.jpeg
    686963AF-9300-4BD6-8FA6-A3E8C7489A82.jpeg
    910,5 KB · Wyświetleń: 208
reklama
Jeśli tak jest to powtórzę to co napisałam i to co inne dziewczyny tu już napisały.
Jeśli jest w ciąży to w jakimś 4-5 tygodniu.
Jeśli miałeś z nią seks jakieś ... 2-3 tygodnie temu no to ok, ale jeśli seks był TYLKO 6 dni temu i to był twój jedyny raz z nią to to nie jest twoja ... sprawka.

Nie ma absolutnie opcji żeby była w ciąże z seksu sprzed 6 dni, tylko ze wcześniejszego stosunku.
Spałem z nią tylko 1 raz tak jak pisałem tutaj właśnie
 
Do góry