reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

reklama
Dzieki dziewczyny za serdeczne przyjecie!!!
Od razu czuje sie razniej :laugh:
Jak znosicie te upaly? Ja calkiem niezle, chociaz zaczynaja lekko puchnnac mi kostki.
Trzymajcie sie dzielnie!  ;D
 
cześć Wrześnióweczki!
Trochę późno dołączam. Termin mam na 26 września i będzie synuś Adaś :laugh:
Pozdrawiam ;D
 
tak tak 10km od Bielska-Białej.
Macie może jakieś sposoby na ten nieziemski upał? Niedość, że brzuch przeszkadza, to jeszcze człowiek się gotuje we własnym sosie :)
 
Madzia, my również witamy.
Jedynym moim sposobem na te nieznośne upały jest leżenie w wannie z chłodną wodą (która zresztą i tak za chwilę ciepła się robi) i pucharek pysznych lodów :) i w kuchni wiatraczek nam troszkę pomaga,ale i tak przy gotowaniu temperatura jest nie do zniesienia :p
 
reklama
Do góry