reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

reklama
Ja chciałam się zapisać na cytologię płynna i wszystko fajnie 100 zł to mówię no tyle mogę dać. Tylko że wiele lekarzy wykonuje to badanie na wizycie a ta kosztuje 200 zł. Chyba pójdę na kolposkopie
 
Ja chciałam się zapisać na cytologię płynna i wszystko fajnie 100 zł to mówię no tyle mogę dać. Tylko że wiele lekarzy wykonuje to badanie na wizycie a ta kosztuje 200 zł. Chyba pójdę na kolposkopie
Ja za kolposkopie z dwoma wycinkami zapłaciłam ponad 900zl… ale było od ręki. Nic nie musiałam czekać. Coś za coś.
 
Nie wkręca sobie będzie dobrze :) ja również strasznie się bałam, jestem panikara było cin 2 u mnie później elektrokonizacja, odebrałam wynik histopat.i jestem szczęśliwa:) za miesiąc druga dawka gardasil 9, test na hpv cytologia plus kolposkopia na pewno minimum raz do roku. Będzie dobrze, podstawa to dbać o siebie i dmuchać na zimne
Hej! Czy pierwsza dawkę szczepionki przyjęłaś przed konizacją szyjki czy już po?
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Jestem aktualnie po wykryciu hpv 16… czekam na wynik biopsji wykonanej w czasie kolposkopii (ze względu na zła cytologię) ale spodziewam się hsil i tym samym konizacji. Znalazlam tu trochę pocieszenia, dzięki Waszym historiom :) Pozdrawiam babeczki
 
reklama
Do góry