reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

Właśnie się zapisałam na kolonoskopię z wycinkami. Mam za 2 tygodnie . Stres mam i to duży . Nie sypiam po nocach. Nie pale . Nie pije. Mam jednego partnera seksualnego, a tu takie coś i od razu aż tak….
Dodam, ze cytologia wykonana rok temu nie stwierdziła żadnych zmian
Wydaje mi się ta kwietniowa to błąd i za to trzymam kciuki żeby kolposkopia to potwierdziła
 
reklama
Jeszcze dodam , ze wirusa HPV stwierdzono teraz na teście DNA … w cytologii jak widzicie nie ma żadnej wzmianki o tym …, jak przetrwać te 2 tygodnie ?
Ja też sobie zadaje to pytanie. Mam wrażenie, że ostatnie miesiące to samo czekanie i czekanie. Najpierw problemy z niepłodnością i masą badań a teraz jak już zaszłam to to dziadostwo wyszło. Kiedy w końcu będzie spokój eh.
 
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny czy miałyście jakieś objawy zauważalne na zewnątrz waszych „etapów życia z wirusem”? Chodzi mi o to , czy miałyście jakieś przedłużające się krwawienia miesiączkowe ?, dziwne upławy? Krwawienia między miesiączkami ? Nieregularne okresy ???
 
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny czy miałyście jakieś objawy zauważalne na zewnątrz waszych „etapów życia z wirusem”? Chodzi mi o to , czy miałyście jakieś przedłużające się krwawienia miesiączkowe ?, dziwne upławy? Krwawienia między miesiączkami ? Nieregularne okresy ???
A czy to jest objaw wirusa? Bardziej wygląda to na zaburzenia hormonalne. Wirus nie daje typowych objawów dopóki jest to tylko dysplazja
 
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny czy miałyście jakieś objawy zauważalne na zewnątrz waszych „etapów życia z wirusem”? Chodzi mi o to , czy miałyście jakieś przedłużające się krwawienia miesiączkowe ?, dziwne upławy? Krwawienia między miesiączkami ? Nieregularne okresy ???
Ja dosłownie nic. Gdyby nie cytologia to nic bym nie wiedziała.
 
reklama
Cześć dziewczyny, muszę wam powiedzieć, że jednak każdy przypadek jest inny. Ja miałam w cytologii LSIL, CINTEC dodatni więc już byłam zestesowana a kolposkopia wyszła dobrze i biopsja również. Według biopsji nie ma żadnych zmian na szyjce, więc jeśli któraś z was mówi że CinTec dodatni to już CIN 2 to jak widać nie do końca tak jest zawsze bo ja nawet nie mam CIN 1 według biopsji. Albo się po prostu cofnęło. Tak jak mówiłam wcześniej, że takie rzeczy się zdarzają. Także miejcie wiare i się nie załamujcie a ja teraz mogę cieszyć się moją ciążą. ❤️
 
Do góry