reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

I dzidzia ponad 2kg ż tego co pamiętam więc chyba nie jest najgorzej. Nie stresuj się na zapas... nawet jeśli jest źle to już 34tc i 2kg wagi więc będzie dobrze...
A nawet bez wody jeszcze ż tydzień czy 2 wytrzumacie by podać sterydy chociażby.
Tak dokładnie 2300 wazy. Eh mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy
 
reklama
Ja na USG w 34t6d mialam podane ze AFI wynosi 6 i lekarka nie mówiła ze to mało a malutka wtedy miała 2270g. Moze nie jest tak źle i sie wszystko ulozy jak należy. Ale skoro jest wstanie skierować Cie gdzieś zeby sprawdzić dokładniej to pewnie, dla świętego spokoju napewno warto.
Niby jeszcze w normie. Ale wolę sprawdzić. A czulasbwtedy bardziej dziecko? Bo ja bardzo czuje ruchy i widać przez skórę
 
Niby jeszcze w normie. Ale wolę sprawdzić. A czulasbwtedy bardziej dziecko? Bo ja bardzo czuje ruchy i widać przez skórę
Tak, czuje bardzo mocno małą, brzuch jak polozny mierzył tez jest półtorej tygodnia do tylu ale cała reszta w porządku, rośnie w swoim tempie, ani sie nie zatrzymuje ani nie zwalnia wiec u mnie nie widzą problemu, tym bardziej ze pierwsze dziecko tez urodziłam dosyć małe. Lepiej po sprawdzać niz sie zamartwiac. Jak w pierwszej ciąży w 34t powiedzieli mi ze synek jest zbyt mały to plakalam do kolejnego USG, a sie okazało ze taka nasza uroda wiec nie ma co sie męczyć z własnymi myślami.
 
Tak, czuje bardzo mocno małą, brzuch jak polozny mierzył tez jest półtorej tygodnia do tylu ale cała reszta w porządku, rośnie w swoim tempie, ani sie nie zatrzymuje ani nie zwalnia wiec u mnie nie widzą problemu, tym bardziej ze pierwsze dziecko tez urodziłam dosyć małe. Lepiej po sprawdzać niz sie zamartwiac. Jak w pierwszej ciąży w 34t powiedzieli mi ze synek jest zbyt mały to plakalam do kolejnego USG, a sie okazało ze taka nasza uroda wiec nie ma co sie męczyć z własnymi myślami.
Bo ja właśnie też tak mam k wydaje mi się że to dlatego że mniej tych wód jest. O brzuchu nikt nic nie mówił. A z usg jest kilka dni do przodu, główka to nawet chyba 2/3 tyg
 
hej kochane
27 lutego przez CC przyszedł na szwiat nasz synek <3

musieliśmy kończyć ciąże w 34 tygodniu bo synkowi zanikało tętno
okazało sie ze byl owiniety 3 razy pępowina na szyjce

urodził sie zdrowy
10 pkt , 1970g i 41 cm

nie byl w inkubatorze
nie potrzebował nawet tlenu

teraz z racji wczesniactwa jest tylko ogrzewany i monitorowany

buziaki Asia
Gratulacje kochana !!! Dużo zdrówka dla Was !!
 
Jestem właśnie po wizycie i Kuba waży 2,5kg bez kilku gramów, no i oczywiście tak się ułożył, że nie było mowy o zrobieniu zdjęcia, zakrył twarz obiema dłońmi i pępowiną uparciuch jeden :p
Ile ważyły Wasze maluchy w 34tc? Też tak nie chcą współpracować podczas badania?
 
Ostatnia edycja:
Jestem właśnie po wizycie i Kuba waży 2,5kg bez kilku gramów, no i oczywiście tak się ułożył, że nie było mowy o zrobieniu zdjęcia, zakrył twarz obiema dłońmi i pepowiną uparciuch jeden :p
Ile ważyły Wasze maluchy w 34tc? Też tak nie chcą współpracować podczas badania?
Laura w 32tc + 3 dni 2kg bez paru gram.
 
Jestem właśnie po wizycie i Kuba waży 2,5kg bez kilku gramów, no i oczywiście tak się ułożył, że nie było mowy o zrobieniu zdjęcia, zakrył twarz obiema dłońmi i pepowiną uparciuch jeden :p
Ile ważyły Wasze maluchy w 34tc? Też tak nie chcą współpracować podczas badania?
Ja idę jutro na usg i się na pewno pochwalę ;) a pierwszy syn w 35 tc urodził się z wagą 3400 g. A co do współpracy przy badaniu to do tej pory wolał się przytulać z pepowina :D
 
reklama
Do góry